Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
Kolejny przykład na to jak bardzo różnią się licencjonowani taksówkarze od nielegałów z Ubera czy Taxify. Właśnie widziałem pana złotówę uciekającego przed kontrolą policyjną na wysokości Muzeum Narodowego w Warszawie - uciekał Mostem Poniatowskiego w kierunku Pragi. Musiał mieć coś na sumieniu skoro zdecydował się uciekać przed nowiutką Kią Stinger - dziabnięty, bez ważnej licencji albo jeszcze co innego. Mam nadzieję, że go dopadną i przykładnie ukarzą.

Precz z uberem i taxify! Tylko taxi zapewni Ci bezpieczny i uczciwy przejazd!

Czarny Peugeot z Eko Taxi WPR 9648C, numer w korporacji 350.

#warszawa #uber #taxify #taxi #taxihiv
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@qusqui21: no, no - szczególnie, że najbliższe takie uliczki to była Saska Kępa zapchana samochodami, a jak poleciał prosto Waszyngtona, to raczej długo nie znalazłby jakichś kącików żeby się skitrać, a pan policjant w kijance siedział mu praktycznie na zderzaku. Ale co ja się znam - przecież egzamin z topografii czyni z niego nadczłowieka ( ) UberZłotówa! A nie, czekaj...
Pan licencjonowany taksówkarz z porannej ucieczki przed kontrolą został dupnięty na Pradze Południe, miał prawie 1,5 promila w wydychanym powietrzu i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wołam plusujących mój wpis (wybaczcie, ale pomyślałem że mogą Was zainteresować losy uciekiniera)

@kola1703, @neger, @s3b4, @Eternal_Hunter, @gumpa_bobi, @Dawkins_Wszechwiedzacy, @daloma, @Seid, @deafpool, @matixrr, @3nter, @Alltir, @Thomasx17, @utlv_, @zebatykocur, @oreoo, @ZenekKanalarz,