Wpis z mikrobloga

@dge22: Jak to nie jest cos co cie jara to po co sie pchac? Jesli masz takie podejscie to pewnie (o ile przejedziesz rekrutacje) bedziesz na kursie podstawowym sie wachal czy to rzucic...
@dge22: Zobacz sobie kanał na YT Sierżant Bagieta, choć zapewne oglądałeś. Niemniej, czy się opłaca? Generalnie nie jest to jakaś bardzo stresująca praca, w porównaniu chociażby do USA. Będąc kursantem w szkole będziesz dostawał jakieś 1,9k do ręki (albo troszkę więcej/troszkę mniej). A później już powinno być znacznie lepiej. Na 2 stopniu zaszeregowania czyli po rozpoczęciu służby będzie to ~3k. Oczywiście może być jakiś margines różnicy, uzależniony np. od miejsca pełnienia
@Pepu323: Dużo by opowiadać. Wyjechałem do Szczecina, studiowałem logistykę, którą rzuciłem po kilku miesiącach, bo stwierdziłem, że studia to nie jest rzecz niezbędna do tego, co chcę robić. Wróciłem ze Szczecina i zacząłem robić prawko C+E wraz z kwalifikacją na przewóz rzeczy. Troszkę się to wszystko poprzeciągało i soon zapiszę się na egzamin z praktyczny z C+E, bo C i kwali już mam. Robotę mam już wstępnie nagraną, więc mam nadzieję,