Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki szukam prezentu dla siostrzeńca na komunię i pomyślałem, żeby raz odejść od standardu typu zegarek, czy wypasione Lego (ma już tego całą masę i na pewno dostanie od innych, wiem, że część rodzinki zrobi zrzutkę na jakiś rower). Przyszedł mi na myśl teleskop - co sądzicie o takim pomyśle? Problem jest taki, że nie mam nieograniczonych funduszy (powiedzmy około 500pln) i z racji, że to prezent sprzęt musi być nowy. Za takie pieniądze jest coś wartego uwagi?

#teleskop #cokupic #prezent #ikomuniaswieta
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@solus_ipse: Tak jakby to moja sprawa za ile komu chcę kupić prezent i z jakiej okazji, ale dziękuję za zainteresowanie tematem.

@AndrzejBreivik: Lornetkę może dostać ode mnie bez okazji. A już na pewno jak on i koleżanki podrosną ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Anon_lvl_15: Niby tak, ale nigdy nie wiesz czy dziecko złapie bakcyla. W razie czego ma jeszcze siostrę która może sprzęt używać. Jestem kompletnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paliakk: Dzięki Mirku za pomoc. Dzieci zmienne są. Wczoraj powiedział, że kosmos go nie interesuje, ale jest jeszcze miesiąc czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy siak, prędzej czy później skorzystam z Twoich rad.