Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/4886171/terror-w-szwecji-w-wykonaniu-skrajnie-lewicowych-ekstremistow-z-antify/

Widzę, że źródło jest tragicznej jakości, więc proszę o inne. Co usłyszałem w odpowiedzi? Dużo rzeczy, wiadro pomyj, tylko nie link do innego źródła.

@m__b @a__s usuńcie tę obrzydliwą manipulację z linka powyżej, bo na waszą moderację nie ma co chyba liczyć.

#neuropa #polityka #4konserwy #bekazprawakow
  • 40
@kaflooooow: Piękne samozaoranie i klasyczna #bekazprawakow.

Reddit to nie jest jedno miejsce z jednym zespołem moderacyjnym. To zbiór wielu miejsc, z których każde ma swoich własnych moderatorów. Zwróć uwagę na miejsca, w których dozwolone jest twoje źródło i zauważ, że nie ma wśród nich ani jednego liczącego się, jest natomiast zalew małego, acz licznego propagandowego gówna w stylu "drain the swamp", "hillary for prison", "freedom news politics", "conservative news web",
@kaflooooow:

szkoda, że konserwatywna prawica jakoś nie reaguje na przemoc ze strony środowiskkonserwatywno nacjonalistycznych. Widać tutaj niezłą hipokryzję: nacjonaliści używają przemocy to wszystko ok ale jak "lewaki" robią to samo to nagle lament i narzekanie..
Nie oszukujmy się: gdyby nie agresywność i przemoc ze strony nacjonalistów i środowisk im podobnych to antify by nie było.
A sam nacjonalizm też nie jest za wolnością. o ile godziłbym się, że należy jakoś stawiać
@Helsantonio_Montes: Ta, gość wyraził skrajnie rasistowskie, seksistowskie i incelskie poglądy, klasyczny zbiór dla far-rightowców, ale zakończył ten swój długi wysryw tekstem, że w sumie to może jest lewakiem, a może prawakiem i teraz prawactwo próbuje kreować dyskusję kim tak naprawdę był ten świr xD

@Helsantonio_Montes: Napisałem. Wiele razy. Bardzo spokojnie i rzeczowo. Palenie głupa nie sprawia, że informacja nabiera wiarygodności.

Wiesz co może sprawić, ze informacja nabierze wiarygodności? Wiarygodne źródło.