Wpis z mikrobloga

Tak wam powiem, że mieszkam już jakiś czas w Lublinie ( 2 lata ) i powiem, że tak #!$%@? miasta dawno nie widziałem. Nie chcę hejtować ale tyle menelstwa, tylu dresów, tyle ukraińców dawno nie widziałem. Lublin sam w sobie jest okropnie brzydki poza ścisłym centrum, reszta to jakaś komuna. Pozdro dla ludzi zamierzających mieszkać tam całe życie. Jeżeli ktoś mieszka z własnej woli w Lublinie to musi być albo #!$%@? albo nigdzie indziej nie był :)
Nie polecam przyjeżdżać do Lublina nawet na weekend :)
#lublin #zadupie #polska
  • 22
@marcin3343: Są specjalne wycieczki do Lublina i w programie jest.:
Naszczać w bramie. Pierdnąć na SOR. Krzyknąć na dworcu Ooo..!! 5 złotych.
Krzyczeć Kartofle i czekać aż przybiegną z wiadrami. Same atrakcje.
@marcin3343: Nie rozumiem dlaczego nie spakujesz się i nie wyjedziesz. Może postaw pytanie co ty zrobiłeś dla tego miasta aby później od niego wymagać. Ja jestem z Krakowa obecnie mieszkam pół roku w Lublinie i dobrze mi się tu mieszka są dobre połączenia autobusowe a jak ktoś się uprze to może wszędzie dojść z buta. Następnym razem weź trzy głębokie wdechy i pomyśl dwa razy zanim kogoś lub w tym przypadku
@marcin3343: @Infrass: człowieku Lublin to takie zadupie Ukrainy w Polsce, tam nic się nie dzieje, nic się nie tworzy, tam tylko się żyje bo ktoś kiedyś wyewoluował blokadę popełniana samobójstwa bo inaczej wszyscy by tam je popełnili a tak że nie mogą wiądom te swoje egzystencję dzięki taniej vódzie z ukry i taniemu paliwu od Saszy. kilkanaście procent przyjeżdża na robotę do Wawy ale to ci bardziej oświeceni.
@marcin3343: na Lubelszczyźnie koszty życia są niskie,przykładowo bardzo dużo znajomych buduje dom za 300-400 tyś,co jest niepojęte dla osoby mieszkającej w Warszawie,która musi na dom wydać milion złotych. Wydaje mi się,że tu się spokojnie żyje. Może i miasto nie jest piękne, ale bardziej bym się cała przejść wieczorem po takim Wrocławiu (gdzie ludzie lądują w rzekach), niż po Lublinie.