Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pomimo starań nachalnej katolickiej propagandy istnieją jeszcze strefy normalności, gdzie władze kierują się rozumem, wiedzą i nauka. Przykład godny naśladowania. Brawo!
    #nauka #medycyna #neuropa #swidnica #invitro #polska #chwalesie #dzieci #katolicyzm pokaż całość

odpowiedzi (81)

• odpowiedzi (40)

Rynek pracownika XD jakiś czas temu złożyłam CV do firmy, gdzie wymagana jest znajomość pewnego niszowego języka. Po miesiącu pani z HR do mnie oddzwoniła, przeprowadziła wstępną rozmowę o dupie marynie i poinformowała, że wyśle mi link do testu językowego. Test wypełniłam, później czekała mnie rozmowa z lektorką w tym niszowym języku, a w międzyczasie miałam zrobić trzy arkusze zadań, jakieś excele i zadania logiczne. Potem miałam ponowną rozmowę z panią z HR, na której pytała się, czy nie ogarnęłabym jeszcze drugiego niszowego języka, który jest bardzo podobny do tego, który znam, oczywiście z pomocą słowników. Dzisiaj mam już rozmowę z menagerem, choć dalej nie wiem, czy to ostatni stopień tej rekrutacji xD Wszystko za najniższą krajową, ale nie mogę wybrzydzać, bo ostatnio nawet z CCC nie oddzwaniali ( ͡° ʖ̯ ͡°) #praca #rynekpracy #pracbaza #jezykiobce
    Tl;dr

pokaż spoiler żeby dostać najniższą krajową muszę znać biegle niszowy język obcy (a właściwie nawet dwa) i przejść absurdalnie dlugi proces rekrutacji
    pokaż całość

odpowiedzi (158)