Wpis z mikrobloga

  • 1208
#strajknauczycieli #szkola
Praca nauczyciela nie kończy się w momencie dzwonka trzeba również przygotować się do lekcji, sprawdzić kartkówki, ułożyć prezentację, pomoc dzieciakom dostać się na olimpiade z fizyki, poprowadzić wywiadowke, wziąć udział w wycieczce szkolnej, zostać po lekcji żeby mogli poprawić sprawdziany, dyzurować na przerwach i wielu innych obciazajacych zajęć dlatego nalegam na 1000zl podwyżki

Nauczyciele wfu
Pobierz trejn - #strajknauczycieli #szkola
Praca nauczyciela nie kończy się w momencie dzwonk...
źródło: comment_vciQ2qpsJnKQPe1TRZYQlP0D1p9OeoC3.jpg
  • 52
@trejn: Pomijając strajk to co to za argument z dupy xD Moja praca też nie kończy się po 45 min. w ciągu każdej godziny xD To nauczyciel nie może pracować ciągle 8 godzin? Przecież ci ludzie naprawdę nie robią skompilowanych rzeczy, patrząc z perspektywy czasu i teraz, kiedy sam mam wykształcenie na poziomie moich nauczycieli z gimnazjum/skoły średniej, to nauczyciele są zwyczajnie słabi. Zagadnienia które poruszają są łatwe i nie muszą
Biologica ma 11 klas. Niech w kazdej zrobi jedna kartkowke w tygodniu. Sprawdzenie kartkowki dla jenej klasy trwa 2h. Oblicz ile biologica po zajęciach musi siedzieć w domu i czytać wysrywy. Dodaj liczbe godzin spedzona na spisane ocen na wywiadowke, na przygotowanie sie i na setki stron papierologii jaka nauczyciel musi wypełnić co jakis czas > 8h w korposmieciu wychodzisz i walisz konia reszte dnia.
Biologica ma 11 klas. Niech w kazdej zrobi jedna kartkowke w tygodniu. Sprawdzenie kartkowki dla jenej klasy trwa 2h. Oblicz ile biologica po zajęciach musi siedzieć w domu i czytać wysrywy. Dodaj liczbe godzin spedzona na spisane ocen na wywiadowke, na przygotowanie sie i na setki stron papierologii jaka nauczyciel musi wypełnić co jakis czas > 8h w korposmieciu wychodzisz i walisz konia reszte dnia.


@Strom92: 2h xD U mnie zdarzało
@trejn: Co wy macie z tymi nauczycielami wf? Nauczyciele wf organizowali najwięcej dodatkowych zajęć, czyt. dodatkowe treningi po szkole, na które zapraszali najszybszych, najsilniejszych, najlepiej grających w siatkę, kosza, ręczną itd. Dodatkowo organizacja zawodów sportowych, czy też wyjazdów na zawody. Jak można tego nie zauważyć?
@ediz4: jak masz same kartkowki ABCD to może i tak

no chyba, że mówimy o wypracowaniach z polskiego, angielskiego albo pytaniach opisowych na biologii i historii. Nie zapomnijmy o obliczeniach z matmy i fizyki gdzie jeśli nie chce się skrzywdzić ucznia i dać jakieś punkty za tok myślenia to też czasami trzeba się zastanowić co Mati z 3B tam #!$%@?ł. Ty na wszystkich lekcjach miałeś testy ABCD? U mnie były jedynie
Nie wiem jak jest teraz ale jeszcze 10 lat temu i wcześniej dobrzy nauczyciele (właśnie wychowujący olimpijczyków) cieszyli się niesamowitą estymą, bo dobry nauczyciel to coś rzadszego niż albinos.


@r4do5: no i muszą to być wariaci ze pracuja w zawodzie, bo ucza olimpijczykow a zarabiaja tyle samo co baba od wfu czyli tyle co w biedrze na kasie. Moze nawet mniej bo nie dostali tyle nadgodzin co typ od wfu.
@trejn: co #!$%@? xD prezentacje? Moi nauczyciele z trudem dziennik elektroniczny obsługiwali xD

Starszy nauczyciel ma ułożony program nauczania lekcje po lekcji i rok w rok klepie to samo.

Na sprawdzenie czegokolwiek czekało się 2 tygodnie xD

A przygotowanie do olimpiad i takich tam to było dla tych specjalnie wybranych. Jak miałeś same 6tki a nie że chciałeś.
Pamiętam w podstawówce chciałam zgłosić się na kangura matematycznego (taka olimpiada) to mnie
no chyba, że mówimy o wypracowaniach z polskiego, angielskiego albo pytaniach opisowych na biologii i historii. Nie zapomnijmy o obliczeniach z matmy i fizyki gdzie jeśli nie chce się skrzywdzić ucznia i dać jakieś punkty za tok myślenia to też czasami trzeba się zastanowić co Mati z 3B tam #!$%@?ł. Ty na wszystkich lekcjach miałeś testy ABCD? U mnie były jedynie na chemii


@black-wolf: jeśli piszesz o kartkówkach to się do