•  

  Michal 31 Kraków

  Zgłoszenie nr 487 z dnia 2019-04-08 17:22:38

  Imię: Michal
  Wiek: 31
  Miejscowość: Kraków
  Kim jestem?
  Podobno życie zaczyna się po trzydziestce, zobaczymy :) Wg dowodu 31 letni, zwykły osobnik płci męskiej:) Jestem raczej spokojną osobą, nie lubię zatłoczonych miejsc, wolę spędzać czas raczej w wąskim gronie. Z natury trochę introwertyczny więc codziennie potrzebuję chwilę tylko dla siebie oraz musi upłynąć trochę czasu zanim się rozkręcę w nowym otoczeniu:P Podobno mam poczucie humoru, trochę sarkastyczne i uwielbiam się śmiać z samego siebie. Jestem osobą spokojną i wyrozumiałą, do wszystkiego raczej podchodzę z dystansem, uśmiechem i zrozumieniem. Staram się rozwiązywać różnego rodzaju problemy poprzez znalezienie rozwiązania satysfakcjonującego obie strony.
  Umiem zadbać o siebie i nie potrzebuję kury domowej do prania/sprzątania/prasowania (chociaż nie jestem mistrzem gotowania, przeważnie jem na mieście:P).
  Z zawodu programista, trochę pracoholik:)

  Wygląd
  Podobno wyglądam na 25 lat... Raczej szczupłej budowy ciała. Wysokość 185cm, waga 80kg. Krótko obcięte włosy i zawsze ogolony na twarzy. Staram się ubierać schludnie i minimalistycznie.

  Zainteresowania
  W wolnym czasie lubię wycieczki rowerowe i długie spacery. Staram się dbać o siebie i o swoją kondycję. Staram się cały czas rozwijać i dokształcać. Nie lubię zatłoczonych miejsc. W sobotni wieczór wolałbym Cię zabrać na spacer po bulwarach niż do klubu. Lubię przede wszystkim oglądać seriale i filmy o tematyce historycznej, s-f., fantasy xD. Książki w wolnej chwili, główne historyczne. Z racji wykonywanego zawodu dość sporo czasu spędzam dłubiąc przed komputerem ale nie jestem jakimś maniakiem gier.

  Czego oczekuję?
  Ciężkie pytanie:)
  Lubię kobiety wykształcone, samodzielne, eleganckie, ambitne i mające własne zdanie. Szukam kogoś z kim można porozmawiać na różne tematy i fajnie spędzać czas zaczynając od wycieczki do Gdańska a kończąc na leżeniu na kanapie w upalne popołudnie:) Nie mam wypunktowanych wymagań bo do każdego należy podejść indywidualnie.

  Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
  Ciepły, letni dzień. Poranna pobudka, szybkie śniadanie i całodniowa wycieczka (czy rowerem, pociągiem, autobusem nie ma znaczenia). Powrót po południu, następnie kolacja we włoskiej restauracji. Wieczorem serial lub film z kieliszkiem dobrego wina w ręce.

  Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
  - ślub TAK (w kościele) , czy wesele czy małe przyjęcie w wąskim gronie to już do ustalenia.
  - dzieci TAK (oczywiście nie po miesiącu znajomości)
  - narkotyki i marihuanen stanowcze NIE, papierosy stanowcze NIE, jeżeli chodzi o alkohol to odpowiedzialnie i raczej piwo/wino/drinki.

  Nie mam dzieci, żony, ex-żony i nie mieszkam z rodzicami:P

  Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

  #mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
  #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
  #mirekszukazonykrakow < tag z ogłoszeniami tego miasta

  #mirekszukazony

  pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

  źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h