Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Premier rządu składającego się z szowinistycznych komunistów postanowił zepsuć relacje Polski z jednym z najważniejszych dla naszego bezpieczeństwa energetycznego państw czyli z Norwegią.

  Publiczne oskarżenia Norwegii o "żerowanie na wojnie" tylko dlatego, że politycy wybrani do rządzenia tym krajem zachowują się w sposób zgodny z tym czego oczekują od nich ich wyborcy - jest po prostu głupotą.

  Morawiecki, norwescy politycy właśnie dlatego cieszą się ogromnym zaufaniem obywateli własnego państwa, bo robią sumiennie to do czego ich powołano. Czyli do pragmatycznego i rozsądnego gospodarowania zasobami własnego kraj.

  Wy z PiS powinniście uczyć się tego, że w pierwszej kolejności polityk musi zadbać o swoich obywateli, szczególnie tych, którzy potrzebują wsparcia państwa.

  W Norwegii nie ma zbiórek na chore dzieci, których rodzice muszą żebrać na leczenie, by uchronić własne dziecko przed śmiercią. Nie ma tu starszych, niedołężnych osób pozostawionych w samotności bez jakiejkolwiek pomocy na pastwę losu w ich domach.

  Wy z PiS lekką ręka wyrzucacie miliardy na propagandę w TVP co pozwala wam utrzymać się przy władzy. Nie patrząc na tysiące dzieci umierających z braku pieniędzy na ich leczenie.
  Jeśli coś jest obrzydliwe, to właśnie to banksterze Morawiecki.

  Pytanie ode mnie. Kiedy podzielisz się swoim wielomilionowym majątkiem zgromadzonym w niejasnych okolicznościach dzięki podejrzanym transakcjom z jedną z organizacji kościelnych żerujacym na majątku naszego państwa?

  #bekazpisu
  #bekazpodludzi
  #inflacja
  #polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • odpowiedzi (9)

 • odpowiedzi (19)