Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem co raz większa ilość protestów różnych grup zawodowych jest nieprzewidzianym przez PiS skutkiem ubocznym rozdawnictwa pieniędzy patologii. Ludzie są po prostu #!$%@?, że sami pracując płacą co raz więcej podatków, a nie dostają w zamian nic więcej. Jednocześnie widzą, że Karyna z Brajankiem i wiecznie #!$%@? Sebą z bloku obok mają się ciągle dobrze i rząd chce im dawać co raz więcej. Jest to chyba normalne, że jak mi jest ciężej chociaż sumiennie pracuję, a jakaś patola co biją medale w wypluwaniu dzieci ma lepiej to się po ludzku #!$%@? bo chyba ktoś mnie dyma bez mydła.

Mam nadzieję, że więcej grup zacznie protestować i jeszcze te rozdawnictwo PiSowi wyjdzie dupą bo zobaczą, że ludzie jednak widzą, że są dymani na prawo i lewo

Ludziom którzy krytykują te protesty jedno wielkie xD i życzę im żeby pracowali gdzieś całe życie 2K na rękę u jakiegoś dozorcy niewolników bo widocznie lubią być opluwani

#strajknauczycieli #bekazpisu #polska #polityka
  • 92
@Kiedys_Mialem_Fejm: Ale podwyżki dla nauczycieli to również jest rozdawnictwo.

Mamy niż demograficzny, nie widzisz tego? Dlaczego nauczyciele boją się podniesienia pensum? Bo 30% nauczycieli będzie do wyrzucenia na zbity ryj.

Propozycja PiSu (podniesienie pensum + jakieś tam podwyżki) jest bardzo dobra moim zdaniem. Polscy nauczyciele pracują najmniej w Europie.
Z reguły atakuję PiS, ale tutaj nie ma się do czego przyczepić.
@Kiedys_Mialem_Fejm w punkt, popieram ten protest nie dlatego że nauczyciele. Popieram go bo LUDZIE w końcu wyszli na ulicę i sprzeciwiają się dosłownie 'pluciu w ryj' przez to państwo. I jednocześnie nie rozumiem tej polaczkowej mentalności. Przeciez edukacja to jeden z podstawowych fundamentów każdego silnego państwa (a nie #!$%@? jakieś dzbany zlotowy, tfu) Wystarczy spojrzeć na kraje skandynawskie gdzie system edukacji jest tak dobrze skonstruowany, że nauczyciel to jest ktoś stawiany obok