Wpis z mikrobloga

#mirekwkanadzie #kanada
Ej, dobra nie będę wrzucal tu tego filmiku o zakupach i cenach w Kanadzie i USA. Masakra, chciałem zrobić coś co wydawało mi się ciekawe, znając akcję takie jak zakupy za 50 zł, dużą ilosc videologow na YT o jedzeniu na zasadzie #mocnyvlog a prawie zostałem zlinczowany. Jak ktos jest ciekawy, zapraszam na PW. Z fartem i miłego dnia życzę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 10
@volver021: chcesz wrzucać to wrzucaj, a nie pytasz czy wrzucać, przecież wiadomo będzie z góry jaka będzie odpowiedź - zainteresowani obejrzą a ci co mają wywalone jajca będą mieć wywalone jajca bez niepotrzebnej spiny :-) mirki odebrały to jako "paczcie jestem zagranico i kupuje w dolarach, paczcie jakie ceny" - dodatkowo mocny jest tu bardziej wyszydzany niż wielbiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@volver021: Masz swój tag gdzie ciągle coś wrzucasz, a teraz pytasz się jak debil czy wrzucać xD a tak w ogóle jak już popłakałeś to możesz wyginać, bo płaczu o trollowanie nikt nie chce słuchać
@volver021: Śmieszne, że przejmujesz się osobami które deklarują, że nie są/będą zainteresowane czymś. Jakbyś prowadził biznes, to interesowałoby Cię ile osób NIE kupi od Ciebie Twoją usługę, czy ile osób KUPI Twoją usługę ?

Tych pierwszych zawsze będzie więcej... ale rób jak chcesz.