Wpis z mikrobloga

Tehnokratus Achtunkus

- Drodzy mieszkańcy i osadnicy! Przed nami szykuje się kolejny sąd i proces, prawda. Jeżeli Pan Gubernator uzna, że jestem dobrym sędzią z miłą chęcią go poprowadzę, gdyż jestem zaznajomiony z tajnikami sędziowskimi, w lewej dłoni trzymam księgę z prawem, a w drugiej trzymam... no może nic nie trzymam, jednak efekt jest bardzo podobny i efektowny.

Pocierając czoło

- Jednak jeżeli Gubernator uzna, że rozpisujemy kolejne głosowanie z miłą chęcią zgłaszam się na ochotnika, gdyż uważam, że spełniam oczekiwania tej miłej społeczności osady, moich szanownych współosadników i przyjaciół.

Unosząc głos

- Niech wszyscy zbrodniarze i kryminaliści mają się od dzisiaj na baczności, gdyż sprawiedliwość ich dosięgnie ręką, która zna litość, ale zna też karate.

#lacunafabularnienewbristol #lacunafabularnieczarnolisto #sadowerewolucjeachtunkusa
źródło: comment_DMSJFyUon2AVwXjv7NgJ1KKYs91Tqxxn.jpg
  • 4
@lacuna: Tehnokratus Achtunkus
- Zaprawdę ta decyzja jest dla mnie zrozumiała, chociaż smutna, gdyż ludność uwielbia znakomite procesy!

Poprawiając perukę sędziowską

- Wszak nic nie szkodzi, zawsze pomogę radą koledze mniej obytego w kryminalistycznych występkach ludzi wyjętych z granic prawa.

Oddala się w celu odkurzenia straganu z kurzu