Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie rolki Seba FRX 84mm 2016 x-series, to moje drugie rolki, poprzednie marketowe całkiem niezłe były, 2 lata jeździłem (uczyłem się na nich jeździć też). Bałem się trochę czy na pewno będą pasować(nigdy nie kupuję przez internet obuwia itd, bo muszę przymierzyć), niestety w moim mieście nie ma żadnego sklepu z rolkami z wyższej półki. Na szczęście jest ok, mogłyby być delikatnie szersze, ale myślę że but szybko się dopasuje mi do stopy.

Dobrze wybrałem? Bo dużo pozytywnych opinii było. W sobotę wybieram się na tor je przetestować, nie mogę się doczekać, oby pogoda dopisywała (NAJGORSZY JEST WIATR ( ͡° ͜ʖ ͡°))
#rolki
  • 1
@Robciqqq: mam dokładnie ten sam zestaw. Jestem bardzo zadowolony. Mi po 3 sezonach przecierają się delikatnie linery (ta wierzchnia "siateczka" w bucie wewnętrznym) w miejscach, gdzie śrubki są wkręcane w skorupę oraz lekko dwa oczka dla sznurówek mi skorodowały. No i sznurówki teraz wymieniłem na jakieś zwykłe. Ale reszta bez zarzutu. Teraz trzeba jeszcze tylko kupić szynę na koła 80 mm, bo mam stare koła zjechane już poniżej 80 mm, a