Wpis z mikrobloga

@jascen mam koleżankę, której w głowie tylko imprezy, nie uczyła się w ogole, teraz niby ma jakieś „praktyki”, które nazywa praca i farbuje włosy w salonie swoim znajomym xD „rozwija się dziewczyna”, a niebieskich zmieniała jak rękawiczki i ciagle branie miała, mimo ze jest w związku ()
@thecrew0: Bo trochę źle do tego podchodzisz. To nie jest tak że faceci rzadziej wybierają laski z męskim hobby bo mają męskie hobby, tylko laski z męskim hobby częściej są #!$%@? (no #!$%@? fanatyczki Star Wars to do utylizacji prawie w całości) i temu ich nie wybierają. Ale hobby samo w sobie nie jest powodem, więc nie obawiaj się niczego jeśli nie jesteś #!$%@?ęta.
@thecrew0: ja sie nie boję, dawaj. Nawet się przyznam, że była znała się lepiej na motocyklach niż ja.
Może pies pogrzebany leży w tym, że jeśli kobieta typowo preferuje męskie zainteresowania jest w pewien sposób niezależna, zaradna a niebiescy by chcieli taką, którą to by się trzeba było opiekować, chronić i takie tam. #!$%@? wie.
@AgresywnyNick Nie obawiam się, ale zawsze mnie to zastanawiało, że nawet różowe, które chcą się dalej uczyć (bez męskich zainteresowań, po prostu zwykły różowy, poukładane w głowie) tez mają mały problem ze znalezieniem drugiej połówki. A tu taka przychodzi, nic nie wie, ciagle alkohol by piła i jeszcze przebiera w chłopakach szybciej niż zmienia skarpetki :/
@thecrew0: Kurde, brzmi jak opis mojej znajomej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko ona "niby pracuje" w salonie fryzjerskim u konkurencji.. Próbuje mnie wygryźć skubana ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak naparwdę to ma wszystko gdzieś i przez 3 lata wspolnej szkoly zawodowej tez miala, ale egzamin czeladniczy zdala na 6 tak jak ja - gdzie ja przez 3 lata sie uczyłam, a ona
@thecrew0: Moja była była konkretną chłopczycą - i z wyglądu i z charakteru. Na zasadzie - krótkie włosy, zawsze w spodniach i bluzie, lubiła motocykle i sport. Obecna różowa wygląda dużo bardziej "kobieco", ale ma silny charakter, jest bardzo ekstrawertyczna, a ja jestem całkiem łagodny. W wielu aspektach to ona dominuje i mi to nie przeszkadza.
@thecrew0: Tez sie zastanawiam. Nie dosc, ze cyckami (ktorych i tak nie ma) swieci w internecie to zachowuje sie jak krolowa zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A taka zwykla skromna, pracowita i ambitna dziewczyna ma problem zeby odszukac wlasciwego kandydata na męża albo nikt jej nie chce bo chowa swoje cialo przed swiatlem fejsa czy instagrama i ma do zaoferowania wiecej niz gola dupa i cycki :(
@clown9 ale nie chodzi tu o to, tylko o same zainteresowanie ze strony mężczyzn. Naprawdę tutaj wzrost nie jest brany pod uwagę. Poza tym wątpię, ze dużo facetów ma mniej niż 170 cm... :|

I co maja nasze wymagania do tego? Lubię Cie, ale tutaj raczej nie piszesz tematycznie.

Zamykam temat :)