Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pewien facet przed przejściem dla pieszych wjechał mi w tył auta. Nic się poważnego nie stało, ale auto z najmu długoterminowego więc trzeba było wezwać policję dla formalności. Przeprosiłem za to gościa, a on w pełni wyrozumiały, mówi że sam by zrobił tak samo. Usiedlismy na krawężniku, gość wyciągnął że swojego auta rogale i tak czekaliśmy sobie na #bagiety rozmawiając o życiu :D Policja sama zaproponowała dla gościa tylko upomnienie i nie dostał nawet punktów karnych. Polecam takie stłuczki. #wypadek #wroclaw pokaż całość

odpowiedzi (52)

Zarzucają mi, że jako wolnościowiec jestem za zdelegalizowaniem czegoś. Wolność to nie samowolka - muszą być jakieś zasady. Chyba, że jesteście anarchistami. Wolnościowość jest oparta o porządek, anarchia o chaos.

#4konserwy #lgbt #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow

odpowiedzi (97)

"Ty Ukraińcu jebany, zamknij ryj" - tak zwróciła się pracownica sklepu w Warszawie do Borysa, młodego Rosjanina studiującego w Polsce

Wszystko dlatego, że rozmawiał przez telefon po rosyjsku.

Kiedy próbował nagrać zdarzenie telefonem z zaplecza wyskoczył agresywny mężczyzna. Reszta zdarzenia widoczna na filmie.
    #bekazprawakow #faszyzm

odpowiedzi (128)