Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co to wg Was znaczy „nie miec problemow z kobietami”? Czesto widze takie komentarze. W swoim 29 letnim zyciu mialem ze 3 kobiety w takich przejsciowych relacjach, zadna nie byla w moim typie, po prostu sie napatoczyly na #tinder wiec nie wiem jak to jest miec seks z kims kto mnie podnieca. To w takim razie ja mam problem z konietami czy nie? To kwestia tego ze same podrywaja? #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 31
@baetky: w zasadzie, to jeżeli jest się alkoholikiem i to nie przeszkadza, to owszem, nie ma problemu. Są ludzie, którze piją całe życie i traktują alko w rozsądnych, codziennych dawkach jako element diety i higieny psychicznej i nie rozpatrują go w ramach problemu - ot, choćby starsze pokolenia na wsiach - przy zwierzętach porobi, obejście ogarnie, obiad ugotuje, a po 12 już coś tam chlapnie, do obiadu też, cały czas jest
@hesuss: ale jeśli ktoś traktuje alko jak napisałeś w rozsądnych ilościach to nie jest alkoholikiem, bo zgodnie z definicją

"Alkoholizm – choroba polegająca na utracie kontroli nad ilością spożywanego alkoholu. Spożywanie zazwyczaj dużych ilości alkoholu przez alkoholika jest spowodowane przymusem o charakterze psychicznym i somatycznym, i nie podlega jego woli, "

Dalej nie czytałem
@baetky codzienne picie zawsze konczy sie alkoholizmem, to ze taki dziadek nie uwaza sie za uzaleznionego nie znaczy ze nie jest, ot nie jest to dla niego problem, tylko codziennosc i mozecsobie swietnie radzic, wiec defacto nie ms problemu.
@Pawlikowski-33: przypuszczam, ze nie wierzy w siebie na tyle mocno, żeby startować do tych, które w jego mniemaniu są pociągające. Niech spróbuje. Pewnie, ze trzeba doceniać wnętrze, nie mowię, ze nie, ale samego siebie tez trzeba docenić.