Wpis z mikrobloga

Siema zmotoryzowane świry. Ile płacicie za wymianę opon u swojego wulkanizatora? Wszędzie, gdzie pytałem ceny wahają się 100-120zł. Wg. mnie to dosyć dużo, także jeśli jest gdzieś taniej to dajcie namiary ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wroclaw
  • 21
@bladolux: Zrób sobie wycieczkę 30 min jazdy za Wrocław i ceny o połowę niższe. Za wyważenie 16" alu i zmianę opon - 60 zł, 18" alu, wyważenie, wrzucenie opon + nowe zaworki - 100 zł. Takie przykładowe ceny, które płaciłem tej wiosny :)
17" niski profil (40), tpms - 150 zł na wiosce pod Wrocławiem ( ͡º ͜ʖ͡º) W ASO (Audi) byłoby 360 (ale auto byłoby wysprzątane, umyte, dodatkowo zrobione kontrola nadwozia, podwozia z komputer podpięty itp. itd.).
@bladolux efekt tej wymiany za 150 zł jest taki, za #!$%@? trzymakiem na maszynie felgę i od środka jest wgniecenie w aluminium, niestety zobaczyłem to dopiero w styczniu (zmieniałem opony w listopadzie) więc nie będę w stanie im udowodnić, że to akurat u nich się stało...

Generalnie jak masz drogie felgi to sugeruję nie szukać najtańszego wulkanizatora.
@bladolux: Ja płaciłem 100zł za wymianę wszystkich 4 kół, wyważenie + wentyl w jednym puszczał więc też wymienił w cenie. Do tego dopłaciłem żeby stare zabrał bo ich nie chciałem. +10zł za sztukę. Całość 140zł.