Wpis z mikrobloga

@dzana: ja swojego po prostu sprzedałem, w serwisie mówili mi, że delikatnie mogą odgiąć i troszkę wyprostować, powinno być lepiej, ale nie dają gwarancji na jak długo
@farmaceut: u po serwisie wybrzuesznia nie było widać jakoś specjalnieja, do tego miałem jeszcze lekko rozbity ekran, wystawiłem na olx za 300 zł jako uszkodzony, poszedł w 10 minut, ale to było jakieś pół roku temu
@dzana: no serwisowe dziady to chca mi go diagnozowac 3-4 dni, bo dzwonilem... nic mi nie powiedza od reki... ehhh, co za ludzie. moj to tylko ma ten problem, ze rzeczywiscie ekran odchodzi od ramki. poza tym wsyzstko hula, a i bateria ma 70% kondyncji, wiec to raczej nie ona?
@farmaceut: zmien serwis. Do oficjalnego nie ma co zanosic. Jest duzo malych serwisow ktore ogarniaja. Ja robilem wiele razy w zbita-szybka i jak najbardziej moge polecic
@dzana: hmmm... iSpot powiedział, ze od razu zdiagnozuje. Chciałbym, zeby to sprawdzili oni, a sama naprawę - jeśli sie podejmę - wykonam w jakimś mniejszym. Chociaż wolałbym sprzedać za jakas sumkę