Wpis z mikrobloga

Mam taki zwyczaj-żarcik w domu, że jak mijam się z bratem to mówię do niego:

Te Łukasz zrób mi kanapki


albo

Łukasz weź mi herbaty zrób


Na co brat odpowiada zawsze ,,Ok, z czym te kanapki?'' albo ,,Ile słodzić?''

Żart polega na tym, że przez 10 lat od kiedy tak do niego mówię, nigdy nie zrobił mi ani kanapek, ani herbaty, bo niby czemu miałby to zrobić, skoro i ja nigdy bym mu tego nie zrobiła?

W każdym razie dziś w kuchni mijam się z bratem i ma miejsce standardowa dyskusja,
,,Łukasz, zrób mi kanapki" ,,Ok, z czym chcesz?" ,,Z czymś dobrym, zdaję się na ciebie.'' ,,A, i jeszcze herbatkę poproszę."
Szybko zapomniałam o temacie, wracam do pokoju i oddaję się grze w komputer.

Za 10 minut do pokoju wchodzi brat, stawia na biurko talerz z kanapkami, herbatkę i mówi proszę.
Znacie to uczucie, kiedy jesteście na budowie i na głowę spada wam cegła? Mimo to, że mieliście kask, nadal jest to porządne #!$%@?ęcie i potrzeba chwili, żeby się pozbierać - tak właśnie się poczułam.
Jak już do siebie doszłam mówię do brata - Łukasz, co tu się właśnie #!$%@?ło? Na co zrobił tylko dziwną minę i wyszedł z pokoju.

Nie mam dziś urodzin, dzień dziecka też już był, więc byłam skonfundowana mocno.

Był ranek, a jako, że lubię rano brać kąpiel to idę do łazienki, rozbieram się i patrzę, a tu co?
Znowu szok, wydaję się, że schudłam, zero cellulitu, a i cycki jakieś większe, fajne takie.

A to nie jedyne zmiany tego dnia....
Dziś rano obudziłam się w łóżku sama, bez taty, na ulicy mężczyźni puszczają mi zalotne spojrzenia, a w sklepie ludzie zwracają się do mnie per Pani, a nie per ty gimbie. Dodatkowo rano, kiedy weszłam na facebooka, miałam wiadomość od jakiegoś 10/10 chada, który nalegał, żebyśmy się spotkali.

#!$%@? - czy ja się obudziłam w równoległym wszechświecie - pytałam sama siebie.

A potem weszłam na wykop i zrozumiałam...
Po bordo, tak samo jak po anemii, nie ma już śladu.

Wszystko zaczęło nabierać sensu.

Czas zacząć nowe życie.

#pasta #wygryw
Pobierz a....._ - Mam taki zwyczaj-żarcik w domu, że jak mijam się z bratem to mówię do niego...
źródło: comment_Wot9Sf6MvzgcLeNodhQN2LpcezWRdsAl.jpg
  • 24