Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mam sklep monopolowy i postanowiłem wycofać papierosy ze sprzedaży XD powiecie jaki debil wycofuje papierosy bo może ktoś przy okazji kupi pety i alkohol za 5kafli.
  Na papierosach zarabiałem okrągłe nic,ludzie wykupowali cały asortyment czyli 60-70paczek dziennie a zarobek
  to 1-2% a czasami nawet był stratny jak ktoś płacił kartą za same fajki XD Papierosy mają taką akcyze ze się chuja zarabaia Teraz nie musze się jebac z dostawami,wyszedłem na zero albo leciutki minus ale za to 3-4razy więcej wolnego czasu a sklep utrzymuje z browarów i alkoholi ciężkich ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam ten stan,tygodniowo schodziło mi 10-11h żeby ogarnąć dostawy fajek i poukładać je i wpisac do kompa. #sklep #dzialalnoscgospodarcza #heheszki #takbylo pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  Skończyłam. Jest śliczny, jestem mega zadowolona z efektu. Obrazek jest zdecydowanie warty poświęconego czasu. Kanwa 16ct, 32kolory plus dużo kontur. W komentarzu załączam zdjęcie bez kontur.
  #haft #pixelart #kuluhaftuje #chwalesie

  Wołam @Jerry_the_Coin @dosiu @Slawek09, @Magadanka, @Gusik, @Woofinka, @Apollo1993, @P_OazaSpokoju, @pVDai, @Dellarie, @mieszankaBiaukowa, @thymotka, @Angeliquey, @eukie, @Prokariusz_Mariusz, @Melisandre pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  przekaże ci skeretną wiedzę: kobiety się stroją, malują itd żeby zaimponować koleżankom, a nie facetom, bo wy i tak sie nie znacie. Beka z Was jak łapiecie taki bok dupy o paznokcie.

  Ahh piękna strategia marketingowa, czyli sugerowanie, że mężczyzna nie ma nic wspólnego z rywalizacją kobiet.
  Takie samo gadanie głupot jak mężczyźni, którzy mówią, że chodzą na siłownie TYLKO DLA SIEBIE.
  Jeśli kobieta by przyznała, że dba o siebie dla mężczyzn to potwierdziłaby, że jej zależy a to nie leży w jej interesie.
  To mężczyźnie ma zależeć, bo ma o nią zabiegać.

  Kobiety i mężczyźni chcą się wyróżniać, chcą być wyjątkowi, dlatego jest taki kult tatuaży, paznokci, obsesyjnego dbania o siebie w celu odróżnienia się od innych rywali z tej samej płci.

  Sylwetka, wzrost, tatuaże, włosy, buty, ubiór, to elementy, które sprawiają że się wyróżniasz.
  Dlatego kobiety celebrują studniówkę za mocnym makijażem i za wysokimi butami, bo chcą być wyróżniać w ten wyjątkowy dzień.

  Dlatego modelki zadają się tylko z modelkami, w interesie żadnej kobiety nie leży, żeby wyglądać jak gówno przy koleżance. Bardziej atrakcyjniej wyglądasz przy kimś brzydszym niż przy kimś na top levelu.

  Rywalizacje jeszcze zaostrza internet. Kiedyś Twoja selekcja była oparta o kilka osiedli (może miasto), dzisiaj dzięki internetowi pole bitwy jest bardzo rozległe, bitwa o tego > wyjątkowego mężczyznę.

  Reasmując: kobiety robią sobie paznokcie aby wyróżniać się na tle innych kobiet, bo to zwiększa szanse, że mężczyzna X Was wybierze.
  Ciekawe co wymyślicie jak każda kobieta będzie miała już hybrydy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler #rozowepaski #psychologia #tinder #zalesie #zwiazki #rozwojosobistyznormikami
  #blackpill #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (66)