Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mamuśki ostro bronią swojej grupy na Facebooku. Za dodanie mężczyzny permanentny ban ( ಠ_ಠ)
    #zielonagora #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow

odpowiedzi (48)

Mamy do rozdania trzy skarbonki liczące

Zasady:
    Jedna skarbonka zostanie rozlosowana wśród osób plusujących ten wpis.

Dwie skarbonki zostaną rozlosowane wśród osób, które klikną 100 zdjęć w naszym konkursie przygotowanym specjalne dla wykopowiczów: LINK

Losowanie:
    Losowanie przez mirkorandom w środę o 12:00

Szczegóły:
    Wysyłka na nasz koszt.

- Skarbonka identyfikuje wrzuconą monetę i dodaje do łącznej sumy pieniędzy.
    - Skarbonka potrafi liczyć wszystkie polskie monety: 1gr, 2gr, 5gr, 10gr, 20gr, 50gr, 1zł, 2zł, 5zł
    - Suma oszczędności pokazywana jest na wyświetlaczu LCD
    - Wielokrotnego użycia - wieczko skarbonki odkręca się podobnie jak w słoikach
    - Licznik można w dowolnym momencie zresetować
    - Wymiary: 17 x 9,5 x 9,5cm

#rozdajo #gadzety #fotografia
    pokaż całość

odpowiedzi (28)

Buhahaha! :-D

Małżeństwo uprawia stosunek po czym żona do męża:
    -Kochanie ja w ogóle nie mam orgazmu. Nie mam z tego przyjemności. A może zatrudnimy murzyna i będzie mi tańczył, co?
    Mąż się zgodził. No i jest ten Murzyn i tańczy, małżeństwo nadal się kocha i żona znowu:
    - Skarbie znów nic, nie mam orgazmu. Mąż zrozpaczony nie wie co zrobić. Więc żona na to:
    -Kochanie a może zamienisz się z murzynem i Ty będziesz tańczył? Mąż myśli i myśli no i się zgodził. Mąż tańczy, murzyn kocha się z jego żoną. Kobieta jeden orgazm, drugi, jęczy jak szalona. Na to wszystko mąż krzyczy:
    -WIDZISZ MURZYN TAK SIĘ TAŃCZY!!!!!
    #czarnyhumor #zwiazki #seks #zonabijealewolnobiega
    pokaż całość

odpowiedzi (21)