Wpis z mikrobloga


Nie denerwowałbym się, gdyby takie bitwy się zdarzały rzadko, ale mnie już cholera bierze, kiedy jestem najniższym tierem, a wszystkie ku**Y robią focus na mnie. Medem nawet nie uciekniesz. Mechanika tego g*wna powinna być zmieniona, bo tak byle pomidory są w stanie zdominować pole walki. Po pierwsze statystyki nie powinny być widoczne, a drugie arta po strzale powinna być wyspotowana, tak by druga mogła ją skontrować lub inny czołg zestrzelić. Ukróciło by to napier**** z jednego krzaka przez całą bitwę, jak na Malinówce lub innych otwartych mapach.
#wot #worldoftanks #lubiewdupe
źródło: comment_IqaXjCXkYA9QwQvrHxwd0HfGjrHNr7xi.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@repro5: ale patrząc po statystykach to nie focusowały tylko ciebie tylko waliły równo całą drużynę. Na otwartych mapach arty robią wyniki jak na ss, na zamkniętych mają problem przebić 1k dmg. I taka już jest natura tej gry: otwarte mapy nastawione na kampienie, pracę lt i tdków oraz art oraz zamknięte gdzie HT mogą pokazać pazur. Nic się pod tym względem nie zmieniło od lat poza ilością art w bitwie i
@Kecq: Jak wyparowałem to strzelali do innych, ale dwie pierwsze salwy to w moją stroną. Takie SU za ponad 500, M53/M55 podobnie. To nie są doświadczenia z jednej bitwy. Grasz VIII i pomimo, że obok stoja X to i tak wszystko leci w Ciebie :]
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@repro5: nadal nie wiem jakim pojazdem grałeś. Poza tym często przy takich akcjach ma się wrażenie że uwzięły się na ciebie specjalnie a ty byłeś po prostu w złym miejscu i w złym czasie. Przerabiałem to nie raz. Jakbyś miał jeszcze sam u siebie xvm to byłbyś pewny że mają też podgląd na staty, nic takiego jednak nie widzę
@Kecq: Mają podgląd na staty, bo pytałem się. Ta bitwa to przykład jakie spustoszenie robią pomidory w artach na malinowce, a nie dowód na uwzięcie się. Pojazd nie ma znaczenia. Widzisz w to grze, że arta zamiast celować w cięższe czołgi woli uwalić Ciebie. Zaczynam stosować zwyczajne wycofanie się. Ot nie jadę z przodu tylko kampię, jak pomidor w krzaku, bo wiem, co się stanie po spocie. Widząc E100 lub Patriota
@repro5 oczywiście, że walnie w Patriota bo w przeciwieństwie do ciebie ma pojęcie o grze i wie, że w E100 tylko odrapie lakier a Patriot po bezpośrednim trafieniu już będzie w połowie drogi do garażu. Strzela się w to, w co wchodzi z DMG.
@Pieron: Bzury wypisujesz. Niech zgadnę. Staty kłamią, tak ? Skoro ma pojęcie o grze to czemu jest takim słabym graczem? Dlaczego nie potrafi wybrnąć z winratio 4x ? Tutaj nie trzeba żadnego pojęcia o grze. Klikasz shift i strzelasz. Ot, pojazd stworzony dla ludzi, którzy w ogóle gry nie ogarniają. Masz XVM to celujesz w gościa, który ma lepsze staty. Dziwnym trafem grając na koncie pomidora - nie miałem powodów do
@matmakuc: sobie mozesz sprawdzić, istnieją dużo lepsi, ale zrobiłem test i się przekonałem, jak się gra na koncie pomidora. Dużo łatwiej się gra, kiedy arciaze Cię ignorują bo jesteś czerwony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kecq: na arcie łatwiej niż na innych, od początku mechanika tych pojazdów jest rakowa - arta w tej formie będzie zawsze przegieta, od początku była, ale jej zwolennicy będą temu zaprzacac i
@matmakuc: #!$%@?ć to głupoty to Ty #!$%@?. Pograj trochę więcej niż kilka bitew. Nie wiem, jakie masz wn8 i czym grałeś. Możesz się pochwalić. Pograłem na koncie pomidora i odczułem różnicę, więc nie mi wmawiaj - zahamuje język.
@repro5: 300 bitew w 7 dni to chyba trochę więcej niż "kilka bitew". Gram głownie na dychach medami i ciezkim i dwie trzy arty w drużynie to norma:) Natomiast chore jest uważanie, że debile, którzy nie potrafią zrozumieć po 10tys bitew jak grać w tą grę sugerują się xvmem do wybierania celi. Wg mnie wylewasz po prostu frustracje, że dajesz się artom złapać tam gdzie mają przestrzał. Z własnego doświadczenia wiem,
@matmakuc:

Natomiast chore jest uważanie, że debile, którzy nie potrafią zrozumieć po 10tys bitew jak grać w tą grę sugerują się xvmem do wybierania celi.


Dla mnie chore uważanie, że tak nie robią. Pomidor wie, co to jest XVM i ma świadomość swoich słabości, szczególnie, gdy ilość bitew przekracza 10 tyś. Dowiedziałem się, że XVM ma możliwość pokazywania nie tylko ogólnych statystyk, ale też szczegółowych (np. wn8 na danym czołgu, czy