Wpis z mikrobloga

@tomek0931: Kuchnię możesz spokojnie zrobić w kształcie L w razie czego i też będzie si - zależy ile potrzebujesz gratów. Generalnie układ b. fajny, perspektywa ewentualnego otwarcia kuchni na (jednak) niewielki salon też na plus. Zamieniłbym sypialnię z pokoikiem dla dziecka (bliżej łazienki).
@size: Zamiast kuchni w kształt "L" jak już chcieliśmy zrobić "U" gdzie drzwi byłyby zamurowane a jedna ściana wywalona żeby aneksu nie ciągnąć za głęboko w salon.
@tomek0931: Pierwsze pytania jakie powinieneś sobie zadać to:

- Komu to mieszkanie ma służyć? (tj. osoby starsze, dorosłe czy dzieci)
- Ile osób w mieszkaniu będzie mieszkać?
- Ile czasu będę w nim spędzać?
- W jakim stylu chce je urządzić?

1. Niewielka powierzchnia kuchni sugeruje że skoncentrowałbym się na tym pomieszczeniu w pierwszej kolejności.
Podejdź do stolarza czy będzie w stanie ją urządzić sensownie - nie wierz wizualizacjom! W razie
@Franzowaty: a co Ci w tym szachcie dla wentylacji i kanalizacji nie pasuje jest ok, generalnie nie ma co się czepiać mieszkania wg mnie oczywiście - metraż jest jaki jest i to nie 6 pokoi przecież a 3, ew w zagramanicznym nazewnictwie - mieszkanie z 2 sypialniami

powiedziałbym że jedne z lepszych układów mieszkań jakie ostatnio widziałem

ps. całym sercem popieram wydzieloną kuchnię, aneksy to jak ktoś stołuje się na mieście,
@Franzowaty: Świetna odpowiedź, dziękuję :)

2+1 więc jak dla mnie idealnie z pokojami i metrażem
Weekendy głównie poza miastem więc na te kilka godzin wieczornych+noc
Co do stylu to ja tu tylko będę monotował wg wyznaczonego planu przez mojego architekta.
1. Plan kuchni poleci do kilku projektantów i zobaczymy, w razie lipy zamuruje drzwi i zrobie "U"
2. Kochana "mamusia" prześpi się na kanapie w salonie jak będzie musiała ;P
3.