•  

Tak #oszukujo w #galeriamarek. Zrobili promocję -25% i buty, które niby kosztują 349.99PLN są 265.99PLN. Ale jak aktywuje się kod -10% za newsletter to buty kosztują... 251.99PLN, bo normalna cena na codzień to 279.99PLN. Okazja jak nigdy!

źródło: galeriamarek.png

+: Juran
    •  

@a-kow classic leather na allegro sa po mniej niz 200zl.

•  

@Shewie: Możliwe, ale akurat potrzebny był rozmiar 40 i na tej podeszwie - bo są jakieś inne - i nie udało mi się takich odnaleźć.

•  

@a-kow mowie o bialej lub bialo-szarej

•  

A widziałeś opis promocji? https://galeriamarek.pl/shopping-time?page=1&limit=60&sort=created_desc&clickId=31032 Jest napisane że zniżki są do 25%: a konkretnie jest to 25%, 20%, 15% lub 5%. Na stronie możesz sprawdzić produkty z konkretnym rabatem, pewnie ten but który wrzuciłeś jest na rabacie 5%. Więc jeśli skorzystałeś z kodu 10% za newsletter to masz lepszy rabat niż te 5%, ale promocje ze sobą się nie łączą.

•  

@flavia: Nie zrozumiałeś chyba o co w tym wpisie chodzi. W ramach promocji, do której wrzuciłeś link, te buty są przecenione o 25% i jak sobie odejmiesz je od 349.99PLN to wychodzi cena jak na screenie. One natomiast na codzień, poza promocją, kosztują 279.99PLN - wiem, bo patrzyłem jak nie było promocji 25%, 20% itd. i tyle kosztowały. Jak naliczysz sobie rabat -10% za newsletter to pewnie powinieneś mieć cenę ok. 315.00PLN skoro kosztują 349.99PLN, a promocje się nie łączą, ale... #galeriamarek trochę nie ogarnęła swojego oszustwa i nalicza te 10% od "normalnej" ceny, więc uzyskujesz lepszą cenę niż w tej super promocji -25%.

•  

Właśnie to Ty nie zrozumiałeś. Te buty w ramach promocji dostały rabat 5%. Więc od ceny 279 zeta, czyli tyle ile jak mówisz kosztowały przed promocją, odliczasz 5% i wychodzi 265. A jeśli chcesz zapisać się do maila to dostajesz 10% rabatu, wtedy te buty powinny kosztować 279 zeta - 10% = 251. wszystko się zgadza. A ta cena 300-cośtam zł jest pewnie jakąś ceną pierwotną sprzed kilku miesięcy i tyle.