Wpis z mikrobloga

A więc robimy ponownie - #rozdajo :) w tym tygodniu mam do przekazania: Deus Ex: Mankind Divided - w formie giftu.

Statystyka na zeszły tydzień:
REKORDOWE 238 plusów
+ 26 subskrypcji
+ 17 obserwujących

Dziękuję! I ponownie zapraszam Was na nowy odcinek Gamingowego Przeglądu Tygodnia, w którym wybieram dla Was najciekawsze wiadomości z branży gier. W dzisiejszym odcinku już nieco więcej wiadomości niż w zeszłym tygodniu, a wśród nich między innymi:

- #wiedzmin3 i #cdpr oskarżone o plagiat przez Chorwackiego muzyka. Elvis Stanić twierdzi, że twórcy (w swoich oskarżeniach nie wymienia nawet zespołu Percival - mniejszy kąsek?) wykorzystali jego aranżację utworu Naranka.

- CSM (gracz będący w kontakcie z twórcami) wybrany demokracyjnie przez graczy w #eveonline - został oskarżony o przekazywanie poufnych informacji swojemu sojuszowi. Co ciekawe, "kretem" był rzekomo amerykański Lobbysta i prawnik - Brian Shoneman, któremu mocno to zszargało reputację.

- Wielka brytania zbada, czy Playstation+ jest zgodne z prawem konsumenta.

- Polskie studio #thefarm51 tworzy całkiem nieźle zapowiadającą się grę, której akcja dzieje się w czarnobylu. Robi się z tego bezpośredni konkurent #stalker - ale zanim gra powstanie - twórcy proszę o wsparcie.

To oczywiście nie wszystko, ale po resztę zapraszam już bezpośrednio do filmu :)

A jak się spodoba - dajcie proszę suba, i plusujcie tutaj. Dejcie mnie atencje!

W zeszłym tygodniu rozdajo wygrał @Rodrrik13S - ale jeszcze się do mnie nie odezwał mimo wezwania. Kod - nadal czeka!

#gry #pcmasterrace #ps4 #xbox #steam #tworczoscwlasna #polskiyoutube #zakola #gpt #rozrywka
  • 20
@CeZ_: esencja tego co teraz na yt, właśnie o takim czymś myślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GlobalEliteShop: a on w ogóle chce :D ? Pasowałoby zrobić jakieś logo, którym będzie się identyfikował, patrząc na tematykę, to pasowałoby złożyć jakiś sygnent z połączenia gier, newsów, informacji, mikrofon. Na pierwszą myśl przychodzi mi jakiś gamepad + gazeta albo jakiś globus, zasięg, może jakaś satelita, no i dobrze byłoby
@GlobalEliteShop: @CeZ_: @stresS:

Cooo tu się w ogóle dzieje? :O
Człowiek wraca z siłowni, a tu takie cuda powstają!
Jezusie, ja tutaj nie mam nawet najmniejszego pomysłu jak się za coś takiego wziąć, żadnej wizji, a tutaj proszę!

@CeZ_: Tak cholernie zazdroszczę zdolności! :)

@GlobalEliteShop:
Tobie to najbardziej muszę podziękować, bo chyba od nikogo nigdy nie miałem takiego wsparcia, co od Ciebie. Że sam nakręciłeś całą akcję
@arkadikuss lubię Twoje materiały, oglądam już od kilku lat, chociaż ostatnio nieregularnie (ale to tyczy się całego yt). Dziwię się, że nie masz więcej oglądających. Tylko dlaczego zmieniłeś formę? Szczerze wolę jak rzeczy o których mówisz są głównym tłem, te miniaturki są za małe, szczególnie jak ogląda się na telefonie.
A i chłopaki mają rację, że warto popracować na miniaturkami, bo te Twoje niezbyt przyciągają, a ta co zrobił @CeZ_ ma i
@Uuk_: Hej, dzięki za miłe słowa ;)
Co do zmiany formy - potrzebowałem coś zmienić, bo jednak 2 lata robić w taki sposób to szło się zachlastać (w sensie: od niedawna mam założoną działalność, ale jako lektor działam od paru lat, wcześniej - pracowałem w radiu - stąd radiowa uroda ;P ) - i po prostu chciałem zacząć robić coś innego niż "praca po pracy" :)

W subach też się to
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: Cieszę się :) Jak zamykałem na te parę miesięcy GPT to byłem absolutnie sfrustrowany. E-Sport.TV nie zapłaciło nawet złotówki za materiały ( (już mogę psioczyć, NDA się skończyło :P. A zapewne wiesz jak mocno się zmienił format specjalnie dla nich - i to wcale nie na lepsze, wiem), robienie 24minutowych odcinków wymagało takiego "szycia" po pracy, że moja dniówka to była wiecznie 14 godzin, praca + GPT, a pomiędzy tym