•  

51217+ 163 = 51380

Bo jak piątek to na rower!
    Lubie zamki, fortece i inne tego typu wynalazki to postanowiłem czegoś poszukać w okolicy. Znalazłem miejsce zwane Osowiec-Twierdza, wiec szybkie planowanie trasy i w drogę.

Na śniadanie MC'Donald co sprawiło, że wyjechałem dopiero około 13:00. Chwila jazdy po S8 i skręcam na Tykocin. Niestety się pomyliłem i zjechałem za wcześnie przez co musiałem jechać po słabych wioskowych drogach.
    W Tykocinie krótki postój na zdjęcie i ruszam dalej. Dał o sobie znać wiatr i do samej Twierdzy wieje mi w twarz. Dodając do tego momentami fatalny stan dróg to trochę się namęczyłem, aby utrzymać średnią.

W Osowcu spotkałem się z rozczarowaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Twierdza aktualnie jest obiektem militarnym i zwiedzać ją można jedynie z przewodnikiem. Nie dało się podejść pod mury, więc jedynie byłem w stanie zrobić zdjęcie zza krzaków.
    Obok twierdzy, wśród drzew, w środku lasu zobaczyłem dwa spore bloki i plac zabaw :V Lokalizacja co najmniej dziwna, choć podejrzewam, że mieszkania należą do wojskowych.

Po puszce pepsi pojechałem przez Biebrzański Park Narodowy i była to super decyzja. Odcinek 30-40km i idealny asfalt. Świetna trasa i chyba należy do ścieżki Green Velo.

Sumarycznie za mało zjadłem jak na tę trasę, przez co ostatnie 40km przed domem zaczęło łapać mnie odcięcie. Myślę, że kilka kilometrów przespałem :V.

#rowerowyrownik #bialystok

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: i.imgur.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h