Wpis z mikrobloga

@korporacion: Ja ci powiem czemu.1)Nalezy do,jednej z jesli nie najbardziej znanych rodzin bokserskich i sportwych.2)Medalista Olimpiady 3)Kalifornia i te sprawy( ͡° ͜ʖ ͡°) 4)Od małego kontakt z gigantami bokserskimi 5)Nieprawdopodobny talent i irytujacy sposob walki i bycia,przez co ludzie,chcieli zobaczyc jak ktos mu #!$%@?.
@Meybah: no właśnie ten irytujący sposób walki to zaprzeczenie sprzedaży biletów którego nie rozumiem.
Przykładowo ludzie walili drzwiami i oknami żeby zobaczyć jak Mike Tyson wygrywa po 30 sekundach i to jestem w stanie zrozumieć ale iść i oglądać jak gość calą walkę w defensywie ucieka?
Może kogoś to ciekawi ale nie rozumiem jak to może się sprzedawać w aż takich ilościach
@korporacion: Floyd ma najlepszą defensywę w boksie i był jednym z najlepszych gdy chodziło o bicie z kontry. W swoich czasach bił się z samymi kozakami i nikt mu nie dał rady. Ja oglądałem jego walki, żeby zobaczyć jak wyjaśnia tych wszystkich kozaków co to się odgrażali, że zniszczą go albo siłą albo szybkością. Timing beats speed and precision beats power( ͡° ͜ʖ ͡°)