Wpis z mikrobloga

Przygotowałem zapowiedź całej pierwszej rundy playoffs, trochę poobstawiałem, przypomniałem o kontuzjach i o tym, co naprawdę jest ważne w tym okresie. Trochę konkretów, trochę gdybań, materiał zarówno dla tych bardziej zainteresowanych jak i dla laików, którzy chcą zacząć oglądać NBA!

Obserwuj mnie na #keepthebeat
#nba #sport #koszykowka #polskiyoutube #chwalesie
ojmirkumirku - Przygotowałem zapowiedź całej pierwszej rundy playoffs, trochę poobsta...
  • 3
@ojmirkumirku: Jak mocno masz oddalony mikrofon od ust? Na moje niedosłyszące ucho, to jest trochę przesterowany...

Wracając do tematu... Ciekawy materiał, tylko teraz musisz mi jeszcze wszystkie niedopowiedzenia z filmu wyjaśnic ;P

Jakby chciało ci sie podpowiedzieć...
Gdzie teraz NBA oglądać - http://nbahdreplay.com/, czy jest coś lepszego. I co ważniejsze na jakiej podstawie dobre mecze do obejrzenia wybierać?
@gzkk: no jest jeszcze nbafullhd, korzystam naprzemiennie. Dodatkowo możesz teraz wziąć trial league pass i obejrzeć tam z odtworzenia / na żywo.

Polecam też stronę wikihoops.com gdzie algorytm jak i społeczność ocenia mecze na podstawie ich atrakcyjności, więc jak nie wiesz co obejrzeć z rana na pewno stronka ci podpowie. Oczywiście wyniki są ukryte.