Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Kończę liceum i obecnie jestem nieklasyfikowany z hisu bo brakuje mi dokładnie jednej obecności do 50%. Załóżmy, że strajk nauczycieli potrwałby aż do zakończenia roku szkolnego. Czy w takim wypadku niemajac mozliwości zdobycia tej obecności (nie z mojej winy, bo to nauczyciele nie przychodzą na lekcje. Ja chce sie na nich pojawiać) będę mógł złożyć jakieś zażalenie czy coś w tym stylu?
#strajknauczycieli #strajk #szkola
  • 6
Czy w takim wypadku niemajac mozliwości zdobycia tej obecności (nie z mojej winy, bo to nauczyciele nie przychodzą na lekcje. Ja chce sie na nich pojawiać) będę mógł złożyć jakieś zażalenie czy coś w tym stylu?


@KostiumRyby: Możesz próbować. Jeśli problemy z klasyfikacją będą na terenie całego kraju to pewnie uchwalą automatyczną promocję dla wszystkich maturzystów. Skasuje to problem uczniów bez wystawionych ocen i da czas do matur na rozwiązanie problemu.
@KostiumRyby: Trzeba bylo chodzic, tak koncza ludzie ktorzy olewaja a pozniej narzekaja ze nie ma dla nich przyszlosci poniewaz w szkole nic nie uczyli. Ciezko przyjsc i po prostu siedziec w lawce lub sobie spac jesli taki lajt jest. Twoja wina i takie osoby jak ty nie powinny miec prawa glosu. A wydaje mi sie, bo poki co PiS na cichaczu siedzi, ale jesli nic nie ruszy to po prostu powtorka
@dawidczeta: No piękne #!$%@? proszę pana XD Ja nie chodziłem, miałem drugą najniższą frekwencję w roczniku, a do byłej szkoły zapraszają mnie prowadzić prelekcje, żeby dawać dobry przykład XD Ale chętnie się dowiem, co tam w życiu robisz i gdzie cię te życiowe mądrości zaprowadziły, zamieniam się w słuch, bardzo lubię takich wykopowych mędrców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: A dobra, widzę, że jak się chodzi regularnie