Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Stacja robocza do edycji i gadania do kamery przez #paniekierowniku gotowa, wraz ze stanowiskiem dla żony prowadzącej własne #janinabiznesu
Tym samym #pokazbiurko które jest regulowane wysokościowo oraz dwa uchwyty do monitorów, oba regulowane wysokościowo oraz obrót monitora w tryb portretu. Chwilowo jeszcze kabelki nieułożone bo terminy gonią, ale już wkrótce, razem z jakimiś ledami i głośnikami 5.1.
Fotele od KI Inc model Impulse lecz już wyszedł z produkcji a szkoda bo cholernie dobre i warte tych $700 (których oczywiście nie płaciłem bo Januszex mocno).
Gadam o meblach na Youtubie https://www.youtube.com/c/paniekierowniku
Pobierz
źródło: comment_e97p287nxf6Zx3F77EtIHVJIBQnVVOOw.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Verbatino: hehehe owszem. Za kilka miesięcy wyprowadzka na dłużej więc już się nie bawiłem w budowanie studia.
Biurka to zlepek pozostałości po projektach oraz nieudanych prototypach. To po lewej miało być klastrem trzech zwrócony do siebie biurek o 120* kącie. Jest to jedyna taka sztuka na świecie i nie bez powodu - cholernie drogo wyszło z trzema ruchomymi nogami. Wszakże dałoby radę podnieś dwie osoby stojące na tym biurku... Przeinżynierowane :)
@silentpl: No właśnie LINAK wygrywa softem dlatego chciałem zapytać czy czasami go nie używasz...
Mają opcje sterowania z desktopa jak i android/ios dzięki czemu można sobie planować czas pracy stojąc, etc.
Ciekaw jestem jak w praktyce to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Verbatino: w praktyce firmy blokują apkę i nie chce im się instalować soft na 1000+ stanowiskach. Naklejka z QR kodem znika przed datą wprowadzki. Smutne, ale rzeczywistość jest jaka jest.