•  

  Przeglądam sobie Mirko i nie dowierzam. Ten polski naród już w tej chwili jest głupi jak but a pod znaleziskami #strajknauczycieli większość komentarzy to : 3/4 nauczycieli wywalić na zbity pysk,niech idą na kasę do biedry nieroby!

  Podobna narracja do "niech jadą" czego skutki obserwujemy dzisiaj. SORy to umieranie,zamykane oddziały,całe szpitale z braku lekarzy,terminy do specjalisty 2-3 lata w najlepszym przypadku.

  Teraz plujemy na nauczycieli.... Ja sam nie przepadałem za kilkoma z nich ale to nie powód żebym teraz przestał ich popierać w walce nawet nie o godne zarobki ale o zarobki na poziomie babci klozetowej w DE.

  Kurwa ludzie. Ja rozumiem ból dupska o #emigracja ale żeby się żreć między sobą o marne 3,5-4k zł Wy podobno zarabiacie 15k , no właśnie teraz tak naprawdę widać ile się zarabia w PL jak was dupa piecze o 1k euro dla nauczyciela z 20 letnim stażem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  Nigdy nie będzie lepiej w tym chlewie,nigdy. To wszystko dzięki wam.

  #polska #niemcy

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #heheszki #humorobrazkowy kurła dlatego zawsze miałem zagrożenie z majmy

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  Ten uczuć gdy wiedziałeś już we wrześniu że upierdolisz ale nie mówiłeś nic mamie a tu strajk nauczycieli i wszyscy nie klasyfikują XDDDDDDDD

  #strajknauczycieli #szkola #heheszki

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Varys - Władza to ciekawa sprawa, Panie. Lubisz zagadki?
  Tyrion - Uraczysz mnie jakąś?
  V - Trzech ludzi siedzi w pokoju. Król, kapłan i bogacz. Przed nimi stoi najemnik. Panowie każą mu zabić dwóch pozostałych. Kto zginie, a kto przeżyje?
  T - Zdecyduje najemnik.
  V - Nie nosi korony, nie ma złota i nie lubi bogów.
  T - Miecz daje mu władzę.
  V - Skoro to rycerze rządzą - dlaczego udajemy, że robią to królowie? Kto tak naprawdę odpowiada za śmierć Neda Starka? Joffrey, kat, czy może ktoś inny?
  T - Jednak nie lubię zagadek.
  V - Władzę ma ten, kogo ludzie uważają za władcę. To sztuczka. Cień na ścianie. A czasami mały człowiek może rzucać bardzo duży cień.

  I to są kurła dialogi na miarę GoTa, a nie te pipydówy co dostajemy w ostatnich sezonach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #got
  pokaż całość

  odpowiedzi (14)