Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 921
#!$%@? jakie życie jest niesprawiedliwe, weźmy na przykład taki samolot. Czemu #psy są zamykane w luku bagażowym? Chociaż nic nie robią, każdy (no może nie uczulony) lubi pieseła, posadzisz takiego to będzie cicho siedział do końca podróży, nie kopie w siedzenie, może czasami głośniej szczeknie, ale to każdemu może się wyrwać. Teraz spójrzmy na dzieci nie są zamykane w luku bagażowym, a #!$%@?ą pewnie nawet pilotów swoim płaczem, a kopaniem w siedzenie to już w ogóle tak #!$%@?ą
Jestem za tym żeby to dzieci były zamykane w klatce w luku bagażowym, a nie pieseł fajny kumpel
#przemyslenia #takaprawda #piesel
RJ45 - #!$%@? jakie życie jest niesprawiedliwe, weźmy na przykład taki samolot. Czemu...

źródło: comment_YZ5ljuDZ1gHmnJcVTzobqRfmkcCtKJXw.jpg

Pobierz
  • 55
Psy nie są problemem samym w sobie. To zrobiono po to żebyś się nie musiał z jakąś blond #!$%@?ą i jej ciułałą użerać.


@Papasanbaba: zły przykład. Akurat blond i jej ciułała mogą wejść na pokład. W Polsce LOT ma takie zapisy:

Jeżeli chcesz zabrać w podróż zwierzę domowe (kota lub psa) oferujemy Ci taką możliwość. Miejsce przewozu zwierzęcia - w kabinie pasażerskiej lub w luku bagażowym samolotu - uzależnione jest od
@Papasanbaba: w przypadku linii lotniczych LOT, jeżeli dopełnisz procedur, które opisują na stronie, to pewnie tak właśnie będzie. Uważaj jednak na kraj, do którego lecisz, bo może mieć różne procedury co do przywożenia zwierząt. W tym nawet zakazy, kwarantanny etc. Przy transporcie drogowym psów do innych krajów bywa tak, że służby zawijają psa na kilka tygodni i tyle go widziałeś.
@Luccek: @Papasanbaba: @ArchDelux: @fuckboi: @Helix: @Salty_donut: @RJ45:

Linie latające do/z USA nawet jakby bardzo nie chciały to muszą respektować prawo (Air Carrier Access Act), które na czas lotu nadaje zwierzęciu status "emocjonalnego wsparcia, towarzyszą podróży" i możesz sobie nawet świnię na pokład wziąć, no i papierek od lekarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.fly4free.pl/przewoz-zwierzat-w-samolocie/
TheMan - @Luccek: @Papasanbaba: @ArchDelux: @fuckboi: @Helix: @Salty_donut: @RJ45: 

...

źródło: comment_UPB4q3WlYYxTINOnevJL1a2vFZgI2u6f.jpg

Pobierz
@RJ45: leciałem ostatnio z gruzji, wsiadam na swoje miejsce i za raz przede mną małżeństwo z dzieckiem, takie do 1 roku, myślę #!$%@?, przed startem jeszcze ta wyciąga cyca i karmi więc już myślę zajebiście będzie. Okazało się, że karmienie załatwiła bardzo sprawnie, przykryła co trzeba kocykiem a na lot wykupili cały rząd siedzeń. W czasie lotu nawet nie wiedziałem, że przede mną jest kaszojad. Jak dla mnie rodzicielstwo 10/10