•  

Towarzyszu @Kempes , w swoich wpisach wyśmiewających gildię Kaczyńskiego zamiast tagu #bekazlewactwa używaj #bekazsocjalistow , dobrze? Tak będzie dokładniej i wygodniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: H................s, teka82 +5 innych
    •  
      a...........7

+2

@inteligentus: PiS to nie jest nawet socdem, nie mówiąc już o socjaliźmie.

według mnie powinien używać #bekazprawakow bo PiS to konserwy.

•  

@AgresywnyKardiolog Nie. Lewactwo to idea polityczna, a socjalizm to idea gospodarcza. Fakt, obie dotyczą społeczeństwa, ale to nie to samo.

+: a...........7
    •  
      a...........7

0

@AgresywnyKardiolog: każdy lewak to socjalista? no nie powiem, odważny wniosek.

•  

PiS to konserwy.

@animelover_97: Niektórzy nawet to negują, więc to też trochę dyskusyjna sprawa ;)

każdy lewak to socjalista?
      No, jest to ideologia lewicowa. Zresztą lewica z definicji popiera wszelkie idee równościowe

•  
      a...........7

+1

@AgresywnyKardiolog:

No, jest to ideologia lewicowa.
      i to ma udowadniać że każdy lewicowiec to socjalista???

Niektórzy nawet to negują, więc to też trochę dyskusyjna sprawa ;)
      opinia tych "niektórych" mnie nie interesuje. zresztą podejrzewam że masz na myśli opinię turbokonserw z wykopu.

+: Freakz
    •  

i to ma udowadniać że każdy lewicowiec to socjalista???

@animelover_97: Raczej chodziło mi o to, że każdy socjalista to lewak, ale sądzę, że większość lewaków to socjaliści. Przecież socjalizm jest fundamentem lewicy.

opinia tych "niektórych" mnie nie interesuje. zresztą podejrzewam że masz na myśli opinię turbokonserw z wykopu.
      Albo zapytam tak - co jest konserwatywnego w pisie? Uważam, że socjalizm się z konserwatyzmem wyklucza.

+: Freakz
    •  
      a...........7

0

@AgresywnyKardiolog:

Albo zapytam tak - co jest konserwatywnego w pisie?
      prokościelność (chociaż nie każda konserwa jest religijna, to większość w Polsce jest), są za zaostrzeniem przepisów dotyczących aborcji, są przeciwni in vitro, ich narracja idealnie wpasowuje się w konserwatywny sposób myślenia i jeszcze kiedyś popierali wprowadzenie kary śmierci.
      więcej nie pamiętam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@inteligentus: Towarzysza to sobie zrób i wychowaj (✌ ゚ ∀ ゚)☞

•  

prokościelność

@animelover_97: Jedynie pozują na katolików, ich działania pokazują, że z katolicyzmem mają tyle wspólnego co ja z buddyzmem. Czasem tylko sypną groszem na Kościół, ale to nie świadczy o konserwatyzmie

są za zaostrzeniem przepisów dotyczących aborcji

są za
      Słowo klucz. Przecież nic dla środowisk prolife nawet nie zrobili

są przeciwni in vitro
      To samo co wyżej

kiedyś popierali wprowadzenie kary śmierci.
      To samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ich narracja idealnie wpasowuje się w konserwatywny sposób myślenia
      Rozsiewanie propagandy również nie świadczy o konserwatyzmie

•  
      a...........7

+1

@AgresywnyKardiolog:

Albo zapytam tak - co jest konserwatywnego w pisie?
      rozsiewanie konserwatywnej propagandy o niczym nie świadczy. oczywiście.

Jedynie pozują na katolików, ich działania pokazują, że z katolicyzmem mają tyle wspólnego co ja z buddyzmem. Czasem tylko sypną groszem na Kościół, ale to nie świadczy o konserwatyzmie
      to jest katolicka partia. gdyby nie byli to kościół by ich tak nie wspierał.

Przecież nic dla środowisk prolife nawet nie zrobili
      chyba przespałeś coś, chcieli zaostrzyć prawa aborcyjne przecież i była masa protestów ruchów pro choice.

w takim razie co potrzeba abyś uznał partię za konserwatywną? trzeba eksterminować mniejszości społeczne? ( ͡º ͜ʖ͡º)

+: H................s
    •  

rozsiewanie konserwatywnej propagandy o niczym nie świadczy. oczywiście.

@animelover_97: Gadać każdy umie, że tak powiem, tym ludziom zależy przede wszystkim na władzy

gdyby nie byli to kościół by ich tak nie wspierał.
      W jaki sposób ich wspiera? Może chodzi Ci o pojedynczych księży, jednakże nie prezentują oni stanowiska polskiego Kościoła Katolickiego

w takim razie co potrzeba abyś uznał partię za konserwatywną?
      Przede wszystkim jej konserwatyzm powinien przejawiać się w działaniach

trzeba eksterminować mniejszości społeczne?
      Może nie trzeba sobie nimi nadmiernie zawracać głowy, bo to jednak mniejszości

+: H................s
    •  
      a...........7

0

@AgresywnyKardiolog:

Przede wszystkim jej konserwatyzm powinien przejawiać się w działaniach
      przecież ci napisałem że zgłaszali projekt ustawy zaostrzającej przepisy aborcyjne, poza tym przestano finansować in vitro.

W jaki sposób ich wspiera? Może chodzi Ci o pojedynczych księży, jednakże nie prezentują oni stanowiska polskiego Kościoła Katolickiego
      na nabożeństwu niedzielnym przed wyborami do samorządów w kościele taki oto fragment pisma świętego przeczytano w większości kościołów w całej Polsce:

Słowo Pana jest prawe, a każde Jego dzieło godne zaufania. On miłuje prawo i sprawiedliwość, ziemia jest pełna Jego łaski
      zupełny zbieg okoliczności, nieprawdaż?

•  
      a...........7

0

@HighKick:

Jeżeli chodzi o gospodarkę to głęboka lewica
      czyli PiS to komuniści? narracja korwinistów się zmieniła i teraz już nie tylko Razem jest partią komunistyczną? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jacy z nich konserwatyści. Goście którzy popierają aborcję, ulegają lobby lgbt itd
      w jaki sposób przejawia się ich popieranie aborcji? w jaki sposób ulegają "lobby lgbt"? coś mnie ominęło i przyznali honoseksuslistom równe prawa? ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

przecież ci napisałem że zgłaszali projekt ustawy zaostrzającej przepisy aborcyjne, poza tym przestano finansować in vitro.

@animelover_97: Dobra, znalazłeś dwa, ale pisałem już wyżej, że socjalizm jest zaprzeczeniem konserwatyzmu.

na nabożeństwu niedzielnym przed wyborami do samorządów w kościele taki oto fragment pisma świętego przeczytano w większości kościołów w całej Polsce:
      Słowo Pana jest prawe, a każde Jego dzieło godne zaufania. On miłuje prawo i sprawiedliwość, ziemia jest pełna Jego łaski

zupełny zbieg okoliczności, nieprawdaż?

@animelover_97: Kojarzę, że jesteś ateistą, więc może to tłumaczyć Twoją niewiedzę.

W kościele są przygotowane czytania na każdy dzień w roku, zebrane w lekcjonarzach mszalnych, ale nie wchodźmy już w szczegóły. I nie ma tu miejsca na żadne szwindle.

Na każdy dzień w roku, więc to, że przed wyborami przeczytano ten fragment jest po prostu zbiegiem okoliczności.

•  

w jaki sposób ulegają "lobby lgbt"?

@animelover_97: Brak realnych działań będących odpowiedzią na homopropagandę tychże środowisk

•  
      a...........7

0

@AgresywnyKardiolog:

Brak realnych działań będących odpowiedzią na homopropagandę tychże środowisk
      Czyli tak jak pisałem wcześniej : mają ich eksterminować za to że domagają się równych praw xDDD

Kojarzę, że jesteś ateistą, więc może to tłumaczyć Twoją niewiedzę.
      tak dokładniej to gimboateistą, matka mnie zmusza abym chodził do kościoła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na każdy dzień w roku, więc to, że przed wyborami przeczytano ten fragment jest po prostu zbiegiem okoliczności.
      to samo było czytane tuż przed wyborami prezydenckimi. musisz być strasznie naiwny.

Dobra, znalazłeś dwa, ale pisałem już wyżej, że socjalizm jest zaprzeczeniem konserwatyzmu.
      konserwatyzm to doktryna światopoglądowa, socjalizm to doktryna gospodarcza. czemu przeczą sobie według ciebie?

•  
      a...........7

0

@HighKick:

przecież korwinowcy(w tym ja) ja zawsze uważali pis za socjslistów czy wręcz komunistów z krzyżem w zębach jak to ładnie powiedział kiedyś Korwe.
      dzięki że potwierdzasz to że każdy kto ma inne poglądy w kwestiach gospodarczych jest dla was komunistą ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

to samo było czytane tuż przed wyborami prezydenckimi. musisz być strasznie naiwny.

@animelover_97: Człowieku, zdejmij folię, a nie szukasz jakichś spisków

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Lekcjonarz

konserwatyzm to doktryna światopoglądowa, socjalizm to doktryna gospodarcza. czemu przeczą sobie według ciebie?

@animelover_97: Socjalizm jest zdobyczą rewolucji, konserwatyzm opiera się przede wszystkim na niechęci wobec rewolucji. Poza tym zakłada hierarchiczną budowę społeczeństwa itd. itp.

•  

Czyli tak jak pisałem wcześniej : mają ich eksterminować za to że domagają się równych praw xDDD

@animelover_97:
      Korwin w odpowiedzi na tzw. kartę LGBT postulował kartę polskiej rodziny. Można? Można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AgresywnyKardiolog

konserwatyzm opiera się przede wszystkim na niechęci wobec rewolucji. Poza tym zakłada hierarchiczną budowę społeczeństwa itd. itp.

No i przecież PiS ten warunek spełnia. Postulują konserwatywny porządek cywilizacyjny w oparciu o instytucje Kościoła. A to że są populistyczno-socjalni, to już ich problem. W żadnym stopniu nie są progresywni światopoglądowo, aby ich określać lewactwem.

•  
      a...........7

0

@AgresywnyKardiolog: socjalizm nie musi być wynikiem rewolucji. jest też coś takiego jak demokratyczny socjalizm.

•  
      a...........7

0

@AgresywnyKardiolog:

Korwin w odpowiedzi na tzw. kartę LGBT postulował kartę polskiej rodziny. Można? Można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      to już jest abstrakcja jakaś xD

•  

@Probz:

Postulują konserwatywny porządek cywilizacyjny w oparciu o instytucje Kościoła.
      Tylko hasła takie dość lewicujące ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kaczyński podkreślił, że równość to prawo do godnego życia wszystkich Polaków; pytał czy o tę równość trzeba zabiegać i czy wszyscy w Polsce tę równość akceptują. - Nie wszyscy. Ciągle trwa zaciekła obrona różnego rodzaju przywilejów, różnych grup, różnych kast i dlatego ten problem jest tak ważny i ma oczywiście różne dodatkowe jeszcze wymiary, w tym tak istotny wymiar ekonomiczny - powiedział prezes PiS.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/konwencja-pis-jaroslaw-kaczynski-przestrzega-jesli-zwycieza-zniesiona-zostanie/wf3qbzp

•  
      a...........7

0

@HighKick: który dokładnie punkt programu PiSu to komunizm?

•  

@AgresywnyKardiolog No i co wynika z tego cytatu?

•  

@Probz: Że PiS ma zapędy do egalitaryzmu

•  

@AgresywnyKardiolog To jakoś słabo im to wychodzi, bo w Polsce nawet nie ma progresji podatkowej. I nie sądzę, żeby PiS chciał usunąć przywileje Kościoła, bądź też zrównać je względem niego dla reszty podmiotów. Co sądzisz o sprawiedliwości społecznej? To już chyba lewacka idea, nie sądzisz?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement