•  

#warszawa mam pytanie do was mireczki.
    Warto odwiedzić Wawe z dziewczyną na dwa dni? Szczerze nigdy tam nie byłem. A wybór wacha się pomiędzy Krakowem a Wawą, głównie cel turystyczny I porobić jakieś zdjęcia analogiem =) słyszałem tylko że więcej spotow do zdjęć jest właśnie w Warszawie I to tak przemawia za mną. I co warto zobaczyć w dwa dni tam?
    Dzięki za pomoc =)

+: Freakz
    •  

@KowaziS_ Kraków. Cafe szafe. Pod Wawelem samym.

•  

@KowaziS_: Pewnie, że warto, każde miejsce warto, a stolice własnego kraju chyba szczególnie? Sporo sie ostatnimi laty dzieje w Warszawie i da sie znaleźć wiele fajnych i ciekawych miejsc. Plus nie jest mega turystyczna, więc od kumpla który pierwszy raz był wiem, że można poczuć fajny klimat, taki... no kurwa nieturystyczny, innego słowa znaleźć nie mogę.

•  

@KowaziS_: A zapomniałem napisać co zobaczyć :P Tak na szybko co mi przychodzi to bulwary nad Wisłą, Muzeum Powstania, Neonów i przy tej okazji w okolicach Soho znajdziecie wiele fajnych miejsc na zdjęcia. Powłóczcie sie po Pradze, obowiązkowo starówka.
      Jest wiele fajnych miejsc, kwestia co lubicie...
      Obczaj waw4free.pl Warszawa jest o tyle fajna, że codziennie coś się dzieje i to coś dla każdego, więc nie da sie nudzić.
      Z miejsc mało popularnych to może sady Żoliborskie. A do analoga najlepsza pewnie Praga.

•  

@azurro dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Naprawdę miło się czyta :) przekonałeś mnie do odwiedzenia stolicy. I jutro będę planował swoją podróż na podstawie Twojej odpowiedzi żeby nie jechać tak że trochę tu trochę tu =) dzięki raz jeszcze.
      Imprezowi nie jesteśmy ale lubimy dużo chodzić zwiedzać oglądać podziwiać fotografować do swojego archiwum. Zazwyczaj wybieralismy góry a teraz postanowiliśmy coś dalej :)

•  

@KowaziS_: O kurde nawet nie wiesz jak mi miło :)))
      To jeszcze podpowiem, że dla ułatwienia poruszania sie po mieście warto zarejestrować się e veturillo i wypożyczać rower za grosze, albo Lime i śmigać na hulajce. Można więcej zobaczyć niż tłukąc się busami... Metro + te dwa i miasto stoi otworem.
      Koniecznie idźcie coś zjeść w Hali Koszyki, centrum Warszawy, tam gdzie jest pałac kultury jest okropne... ale w sumie może warto wjechać na taras widokowy? Spod Pałacu możecie przejść Nowym Światem na Stare Miasto. To jest jedna część wycieczki, potem macie prawą strone miasta.
      Jeżeli lubicie się włóczyć to dajcie sie troche ponieść, odkryjcie coś sami, serio Warszawa potrafi zaskoczyć :) Szczególnie prawa strona miasta, z lewej lubie kręcić się po Woli, może też wam się spodoba?
      A co do waw4free to nie tylko imprezy klubowe, bardziej chodziło mi o wydarzenia kulturalne, np można trafić na jakieś koncerty związane z gwarą i klimatem warszawskim.
      Imprezy dancingowe też bywają niezłe, sam nie lubie klubów, ale kurde w Warszawie możesz trafić na imprezę w jakimś starym magazynie, fabrycez czy innym dziwnym miejscu, lubie przychodzą ubrani w vintage i tworzą fajny klimat, serio mogłoby wam się spodobać :)
      Z czystej ciekawości będąc już na miejscu, zerknij sobie na stronke i zobacz co sie akurat dzieje na mieście, możecie trafić akurat na coś dla siebie.

Sorry, że sie rozpisałem, ale podnieciłem sie tym, że komuś mogłem pomóc :D

•  

@KowaziS_: ja bym definitywnie celował w Kraków. W Warszawie to tak jakoś średnio jest. Jest kilka miejscówek, ale tez jest sporo szarych, chujowych miejsc.
      No i „nie ma tego czegoś”, czym potrafią się wyróżnić inne miasta jeśli chodzi o miejsce związane z kultura, czy rozrywka ;)

•  

@KowaziS_: O stary, zapomniałem! Jeszcze park fontann!! Koniecznie zobaczcie pokaz w parku fontann.

Dobra, obiecuje już daje spokój, starczy :P