Wpis z mikrobloga

@Radeg90: Kiedyś jak na niego głosowałem śledziłem fanpage Korwina-Mikke i KORWiNa i tam wstawiali różne sondaże, bywało i po 7% i do 10% dochodziło. A finalnie 4,76 albo gorzej. I tak od 30 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak pojawiał się sondaż z gorszym wynikiem dla Korwina, to kuce pisały że tfu lewacka Wyborcza albo CBOS. To zwiększenie poparcia jest pewnie spowodowane sensownymi wystąpieniami, a nie opowiadaniem
@badziebadla: Wszystko mylisz. Sondaże faktycznie mogły pokazywać 10%, gdy były robione na próbie np. 1000 osób w Warszawie. A później przychodzili rolnicy do urn i zmienili zupełnie wynik wyborczy.

To zwiększenie poparcia jest pewnie spowodowane sensownymi wystąpieniami, a nie opowiadaniem bzdur o gwałtach, czarnuchach, czy smogu. Niestety, logicznie myślący człowiek nie zagłosuje na Korwina bo uznaje go za wariata przez tego typu wypowiedzi.


Absolutna nieprawda. Ludzie mają w dupie logikę i
R.....0 - @badziebadla: Wszystko mylisz. Sondaże faktycznie mogły pokazywać 10%, gdy ...
@Radeg90: Nie chce mi się tracić czasu na szukanie tych sondaży, znalazłem jeden (pic rel), a wiem, że takich było więcej. I kuce napędzały się nimi, i bredziły, że w wyborach będzie 10% albo i więcej. A finalnie było jak było. Nasłuchałeś się Mentzena, ale on mówił, że ludzie mają w dupie gadanie o podatkach, a interesują ich kwestie światopoglądowe. Przynajmniej tak mówił w filmie, w którym głosił swoją opinię o
Pobierz badziebadla - @Radeg90: Nie chce mi się tracić czasu na szukanie tych sondaży, znalaz...
źródło: comment_RboCKbnB2U7cCkEPcgFF4LCRnQHL5xvl.jpg