Wpis z mikrobloga

@Tytanowy_Lucjan: Czemu w stolicy nie mają szans?
Powiedziałbym że właśnie w dużych miastach będą mieli lepsze szanse.
Poza tym głosowanie nie na jedynkę jest chyba jeszcze legalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym głosowanie nie na jedynkę jest chyba jeszcze legalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Arc2: Niby jest, ale w tej ordynacji ludzie wchodzą raczej po kolei wg miejsc, więc nawet jak ktoś z ostatniego nachapie mnóstwo głosów to Rosiewicz i tak wchodzi i ewentualnie ktoś za nim z drugiego miejsca. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
@4gN4x: @BaniaGonibanie: @robertK: @Doman_60: @PatologiiZew: @za-co: @Gilgamesz69: @redo123: @Arc2: @Tytanowy_Lucjan: @L4rs:

To był oczywiście sarkazm. Ocenianie całego komitetu na podstawie jednego Rosiewicza, który dostał jedynkę, żeby idioci na niego zagłosowali jest śmieszne.

wyjaśnisz co masz na myśli? Chodzi Ci o licytację z PiSem na socjal, czy coś innego?


@CytrynowySorbet: Przecież ci ludzie obiecują, co tylko wyborcy chcą usłyszeć, a licytacja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tytanowy_Lucjan: Jednak się myliłem. Zwycięża ta lista, która łącznie zdobędzie najwięcej głosów. Dopiero potem następuje obliczanie ile mandatów na podstawie wspólnego wyniku będzie do podziału na liście. 3,2,1?

Nawet jeśli trzy to otrzymują je te osoby, które w ramach tej listy dostały najwięcej głosów indywidualnie. Może to być ktoś z jedynką, z końca, ale też ze środka.

Jednakże czytając wyjaśnienia Gwiazdowskiego jestem w stanie zrozumieć tę decyzję (a własciwie jej brak