Wpis z mikrobloga

Nie kumam fazy na to żeby kreować Sansę na turbo mądrego stratega, a jak Arya powiedziala że to najmądrzejsza osoba jaką zna to sie poplułem. Każdy komu byla potrzebna wydymał ją (czesto w obu tego slowa znaczeniach) jak chcial, a to że uciekała od swoich oprawców zawsze zawdzięczała jakiemuś randomowemu stulejmanowi który postanowił jej pomóc bo miał w tym interes (chociaż często okazywało sie że to byla incepcja i wyzwolociel brał ja od oprawcy zeby przekazać drugiemu oprawcy XD). Tak wiem kazała zabić little fingera uuuuu taka mondra bo po 10 latah poznała sie na typie który wykorzytywal ją na każdym kroku jak chcial XDDD
#graotron
#got
  • 14
@AgresywnyNick: w sumie można ją kreować na jakiegoś gracza jakby miało dojść do spin off'u (bo przecież była dość długo w centrum intryg w przystani i naiwnie można założyć że wyciągnęła z tego jakieś wnioski) ale robienie z niej stratega wojennego to kpina xD kolejna postać bez impactu jak tyrion czy jorah które powinny zostać uśmiercone w trakcie nudnych sekwencji
@AgresywnyNick a co z odbiciem Winterfell? Przecież to dzięki niej wygrali. Kilka sztuczek jednak podlapała. No i pokazane było w poprzednim sezonie jak zarządza jedzeniem w rodzie i ubraniem odpowiednim dla wojska na zimę. Jednak trochę ogarnia. Akurat w tym sezonie niczym jeszcze nie zabłysła, ale obejrzyj sobie jeszcze raz poprzedni sezon, bo minęło od niego trochę czasu i możesz nie pamiętać takich smaczków. Littlefinngera też wydaje mi się, że nauczyła się