•  

   W miarę jak świat staje się coraz bardziej połączony i zdecentralizowany, dzięki takim technologiom jak blockchain i IoT (ang. internet of things - internet rzeczy) - możemy obserwować znaczący wzrost wdrożenia Tron w życiu codziennym. I nic nie wskazuje (na chwilę obecną), że ten trend ma się zmienić.

   @cryptoqueen_pl: Tron i Iota nie mają nic wspólnego z decntralizacją. Radzę się czegos o tym dowiedzieć, zamiast zakładać że jak cos jest nazywane "kryptowalutą" to jest zdecentralizowane. Żelazko rozliczające się za energię to nie przyszłość tylko idiotyczny farmazon w który uwierzyli najwięksi naiwniacy

  •  

   @cyberpunkbtc: muszę częściowo się nie zgodzić. Chodzi nie o to, że tego żelazka nie potrzebujemy (bo to prawda - nie potrzebujemy) tylko o to, że duże firmy - w 100% - wykorzystają IoT do zwiększenia zysków - ponieważ zaczną przekonywać ludzi, że to "żelazko" jest im absolutnie potrzebne. I jak w większości przypadków - coś staje się popularne - nie dlatego, że to naprawdę jest potrzebne, tylko dlatego, że to jest fajny gadżet. Są pewne produkty które mają limit jeśli chodzi o twórczość producenta... jak bardzo można udoskonalić przysłowiowe żelazko, albo pralkę..? co byś nie robił koniec końców jest taki, że żelazko musi prasować a pralka prać... A tu proszę: pojawia się przysłowiowe "żelazko rozliczające się za prąd" albo pralka, która zamawia proszek do prania jak się kończy (oczywiście robi to wykorzystując kryptowalutę danego ekosystemu). Na tym można zarobić pieniądze i duże corpo zrobią wszystko żeby to zrobić.

   +: brodatylarry, dr_Klotz +2 innych
  •  

   @cryptoqueen_pl: Doceń że ci poświęciłem czas, przeczytaj to i się choć chwilę zastanów:

   A jaka ma mieć przyszłość? Bo na pewno nie jako kryptoWALUTA. Zaznaczam - WALUTA. Ten człon jest bardzo istotny. Scentralizowany, prywatny tokenik nie może aspirować do tego miana. To może być co najwyżej gównianą platformą do tokeników ala kotki.

   Radzę ci przejrzeć te daspy i czym one są. Gdzie tam jakaś rewolucja? Ty masz świadomość jakie projekty są na tych dapsach? 99% to kasyna, gry hazardowe, piramidy finansowe. Mówię poważnie, nawet są takie działy dla tych dapsów, nazywane "high-risc" i to są naprawdę piramidy i nikt tego nie ukrywa nawet. Masz wrzucać w kontrakt ileś tokenów i otrzymasz % z wpłat kolejnych ludzi. Robią to masowo. Co chwilę nowa strona projektu. Setki fałszywych opinii o tych kontraktach że ludzie wypłacają z tego pieniądze. Wystarczy zajrzeć na bitcointalk.org. Do tego masa filmików na YouTube o tych projektach i tak jeden za drugim. Do tego co chwilę powstają fejkowe giełdy na dapsach gdzie, które są scamem od początku do końca. Stawiają taką giełdę, na której są ściemnione transakcje. Za to jakieś coiny są na nich niby handlowane po dużo niższej cenie niż wszędzie indziej. To ma zachęcić ludzi do wpłacenia coinów na tą giełdę żeby móc kupić tanio cos innego a wtedy ich pieniadze przepadają. Dalej mamy masę tokenów ERC-721 które są niczym, po prostu tokenami do kolekcjonowania.
   Widziałaś kamienie? Moje ulubione :D https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_qKZa5hMrvq8nR2EhvyQdMu7pqy6yI7FT.jpg
   Chcesz kupić jakiś? Każdy unikalny, tylko 0,99 ETH :D

   Naprawdę myślisz że to jakaś rewolucja? A BitTorrent? Przecież to zwykły klient torrenta. W założeniu ktoś ma kupić token i płacić nim za to że będą mu ludzie udostępniali szybsze pobieranie spiraconych plików. Nie wiem po co jak i bez tego mogą wszystko pobrać w chwilę... No ale fajnie brzmi a ludzie się na to rzucają.

   Ocknij się. KRYPTOWALUTY TO SCAMY. To grnialny sposób na oszukiwanie ludzi:
   -robisz ICO token i zbierasz setki milionów a nawet miliardy w ICO.
   -wciskasz że to rewolucja
   -niczym nie ryzykujesz. Nie masz żadnych umów, do niczego nie jesteś zobowiązana! Możesz po ICO nic nie zrobić i nic ci się nie stanie. W pełni legalne oszukiwanie ludzi. Marzenie oszustów. Przenigdy nei było sposobu na tak prosty wałek i to bez odpowiedzialności prawnej.
   Tron ani inne shity nie starają się stworzyć rewolucji. Oni chcą zarobić!

   A że cos jest premine to juz nieistotne? Narobią sobie miliony tego szajsu za free i później opłacają YouTuberów, przeznaczają fundusze na marketing żeby te tokeny ludziom sprzedać na pompie.

   Rewolucją jest waluta. Bitcoin. Prawdziwie zdecentralizowana, bez premine, gdzie pierwszy raz w historii ludzkości mamy walutę która nie jest pod niczyim wpływe. Której podaż jest określona. Którą rządzi klarowny, uczciwy protokół. To jest rewolucja a nie żadne IOT (wiesz w ogóle co ten zwrot znaczy? On już ma kilkanaście lat, jest dużo starszy od Bitcoina).

   Poważnie ogarnij się. Nie wierz w ten marketingowy bełkot i scam. 98% ICO nie zrealizowało projektów. 2% zrealizowało ale nie służą one do tego o czym twierdzono że będą służyć.

   Wiesz w ogóle że smart kontrakty na styku świat realny a cyfrowy są rozliczane przez wyrocznie? Przez ludzi. Co to ma wspólnego z decnetralizacją?

   Zajarana jesteś gównem które nie jest niczym rewolucyjnym. Po tylu latach wskaż mi jakiś realnie sensowny projekt daps który działa i ludzie z niego korzystają...

   I jeszcze to jaranie się że na tronie będzie jakiś USD stablecoin. No i co z tego? Wolę tether, przynajmniej nie jest to stablecoin którego właścicielem jest bank i który ma nad nim całkowitą kontrolę. To po prostu cyfrowy fiat. Andreas to doskonale wytłumaczył, radzę ci obejrzeć: https://youtu.be/oK75HxiWg2s

   A taka jest prawda o kryptowalutach i rewolucji: https://www.youtube.com/watch?v=WNH7BIzqWNI
   Może nie wygląda poważnie, ale jest całkowicie prawdziwe. Pięknie pokazuje ten ścimniony hype cudownych projektów.

   A taka jest prawda o blockchainie. To nie blockchain jest rewolucją, tylko waluta na nim oparta - Bitcoin. Blockchain powstał jako środek do celu, aby stworzyć zdecentralizowaną walutę, sam w sobie nie jest celem. To część całego mechanizmu, którego nie można z niego wyrwać i zachować jego cech. Jest ściśle skorelowany z całą https://youtu.be/i8xU2GFip6o?t=175

   +: brodatylarry, KotPrezesa1
  •  
   brodatylarry

   +1

   @cryptoqueen_pl w gronie entuzjastów, jak najbardziej. Na masową skalę? Myślę że nie

  •  

   wykorzystają IoT do zwiększenia zysków - ponieważ zaczną przekonywać ludzi, że to "żelazko" jest im absolutnie potrzebne. I jak w większości przypadków - coś staje się popularne - nie dlatego, że to naprawdę jest potrzebne, tylko dlatego, że to jest fajny gadżet.

   @cryptoqueen_pl: Ale do tego nie potrzeba żadnego coina. Wystarczy paypal albo cos podobnego na wydajnych serwerach SQL a nie na blockchainie. Masz świadomość że IOTA jest całkowicie scentralizowana, pod całkowitą kontrolą deweloperów, bez których ten projekt nie może istnieć, bo robią na nim snapschoty?

   Poza tym w jakim celu maszyny mają się rozliczać ze sobą? Wiesz jaka to jest podatność na ataki? Każde urządzenie będzie mogło podpisać transakcję TWOIM kluczem. Masa firmware do wykradania twoich pieniędzy. Jaką z tego będzie miał człowiek w ogóle korzyść??? Po co?

   +: brodatylarry
  •  

   że duże firmy - w 100% - wykorzystają IoT do zwiększenia zysków

   @cryptoqueen_pl: Piszesz takie masło maślane że to nie ma żadnego sensu. Niby w jaki sposób? Urządzenia IoT istnieją od wielu lat. Mamy tysiące rozwiązań super szybkich serwerów które mogą przetwarzać miliony requestów. Każde urządzenie IoT od inteligentych zegarków aż po elektroniczne nianie w ten sposób działa. Blockchain? Nie ma na to miejsca. Po co im eksperymentalne nieefektywne technologie obcych firm w sektorze krypto? To bezsensowne marketingowe brednie które nie mają żadnego uzasadnienia. W większości projektów w krypto produkt nie ma znaczenia. To tylko bańka i spekulacja. Ogłaszanie partnerstw, marketing, budowanie wizji dla naiwnych. Blockchain to zwykła rozproszona nieefektywna baza danych. Może to ma sens przy prywatnych łańcuchach danych i ich weryfikacji. Dlatego od ponad 20 lat na świecie mamy technologię obliczenia sumy kontrolnej aby wiedzieć że w dane ich nie ingerował. Bitcoin powstał dla pewnej wizji ustalenia wspólnej informacji na każdego bez możliwości jest zmodyfikowania. Obecnie każda firma próbuje wcisnąć to słowo tylko dlatego że widzi bańkę spekulacyjną. Myślę że nie do końca rozumiesz czym jest blockchain. Spróbuj uzasadnić, wymień jedno popularne urządzenie IoT i napisz jakie korzyści da mu blockchain. Jak chwilę pomyślisz zrozumiesz że żadnych bo dawno na rynku mamy rozwiązania które działają i są sprawdzone.

   pralka, która zamawia proszek do prania jak się kończy (oczywiście robi to wykorzystując kryptowalutę danego ekosystemu). Na tym można zarobić pieniądze i duże corpo zrobią wszystko żeby to zrobić.

   @cryptoqueen_pl: Po co mają wykorzystywać kryptowalutę? Korporacji zależy na stabilnym cashflow i wdrożeniu na globalnym rynku. Większość ICO to zwykły schemat piramidy finansowej - musisz poszukać wystarczająco dużo idiotów aby odkupili od ciebie daną jednostkę. Co do zamawiania produktów to co opisujesz czyli Amazon Dash powstał w 2014 roku i okazał się wielkim niewypałem. Nie wiem skąd wymyślasz te bzdury ale żadnego sensu to nie ma.

   @cyberpunkbtc: Dobrze to podsumował naczytałaś się bełkotu marketingowych prezentacji, uwierzyłaś w to i dalej powielasz bełkot którego sama nie rozumiesz.

  •  

   @cryptoqueen_pl: I jeszcze jedno. Właśnie to jest twoje błędne spojrzenie na kryptowaluty. Firma, zarabiać...
   Jak można na kryptowalutach zarabiać jeżeli same nie sprzedjają nic nie mają finansowania z zewnątrz? Nie zarabiają jak normalna firma. Ich zarobki opierają się na miliardach coinów tworzonych z powietrza i na ich sztucznie napompowanej spekulacyjnej cenie.

   Firma zarabia nie tworząc swoja walutę i sprzedając ja ludziom którzy liczą tylko na tym że zarobią na wzroście wartosci. Firma świadczy usługi, lub produkty, których konsumenci chcą i kupują je za pieniądze.

   Kryptowaluty to wielkie oszustwo i scam. Tylko waluta ma sens, prawdziwie zdecentralizowana.
   Czytaj #cybertag :P

  •  

   @devones: Kurwa, jak niewiele osób to rozumie. Cieszy mnie jednak że jest nas choć garstka. Za niedługo wszyscy przejrzą na oczy, ale wtedy będą winić cała scenę krypto i te scamy, rewolucję blockchainową a nie samych siebie że w to uwierzyli.

   Propsuję. Rzadko widzę tu opinie zgodne z moimi :D
   Dałbym 10 plusów.

   @rysiekryszar: wytłumacz pani. Ona nie jest niczemu winna, ani zła. Dobra, fajna kobita, jedynie lekko zbłądziła. Wrzuć swój tekst o banku w kieszeni :D

   +: brodatylarry, lronman
  •  

   @kryptoholik:Jasna cholera! Przecież ty jesteś Skiterem!!!

  •  

   @brodatylarry: @devones: @cryptoqueen_pl: A to jest moje ulubione. Z tego filmiku o VeChainie.
   Co o tym sądzisz? Jak tak można? Przecież te najzwyklejsza ściema. Piszą że zaczęli współpracę z McDonalds (blockchain do śledzenia łańcucha dostaw żywności). No i odpowiedź McDonaldsa...

   I to nie jest jakiś ewenement. Wśród krypto to wręcz standardowa zagrywka. Choćby Kordek od Liska, który kiedyś zrobił sobie na jakimś spotkaniu zdjęcie z CEO którejś z dużych giełd i wrzucił je podpisane że zaczynają współpracę. Tweet wisiał kilka minut i został usunięty.

   To zachowanie scamerów czy rzetelnych projektów?

   źródło: i.imgur.com

   +: brodatylarry
  •  
   brodatylarry

   +1

   @cyberpunkbtc chuju nie niszcz moich marzeń o zdecentralizowanym internecie xD

  •  

   @kryptoholik: co masz na swoją obronę nicponiu?!

  •  

   @brodatylarry: WIesz.... w zasadzie to internet jest z natury zdecentralizowany jak najbardziej. To jest jego główne założenie i po to on powstał, jako projekt wojskowy aby nie można było zniszczyć jakiegoś centralnego punktu co przerwie komunikację przeciwnika. Zniszczysz jeden router, access point, serwer, węzeł to się połączy przez inny.

   Problemem z internetem jest to że usługi na nim są scentralizowane. Ludzie mogliby używać innych rozwiązań niż google, facebook i tp. ale nie chcą a później płaczą.

   Np. tor jest oparty na zwykłym necie, to nie jest odrębna sieć, działa na internecie. Spokojnie, to jest nieuniknione. Będą kontrolować coraz bardziej i coraz mocniej aż w końcu ludzie nie wytrzymają bo to będzie szło coraz dalej aż przechyli czarę goryczy. W całej historii ludzkości zawsze się to skończyło tak samo - obaleniem ciemiężcy. Ludzie chcą i muszą być wolni a każda władza ,prędzej czy później chce kontrolować coraz mocniej. Nawet ta nasza obecna, niby inna pod płaszczykiem wolności słowa i demokracji. Nie unikniemy tego. Ludzie się w końcu wkurwia i znów się zresetuje system dając ludziom wolność bo ja sobie wywalczą. Wiesz co będzie później?> To samo... To się powtarza od wieków :P

   +: brodatylarry, KotPrezesa1 +1 inny
  •  
   brodatylarry

   +1

   @cyberpunkbtc mój błąd, pisałem na szybko.
   Miałem na myśli internet bez scentralizowanych usług. Gdy wladze znajdą sposób jak "wykiwać" trasowanie cebulowe to powstanie kolejny sposób na anonimowośc i tak w nieskończoność. W sumie żyjemy w erze w której im więcej nowych wynalazków tym więcej sposobwow na hakowanie ich.

   Ja licze na Tron, mysle ze mają szanse coś tam osiągnąć (nie, nie wrzuciłem w niego hajsu), po prostu obserwuje od jakiegos czasu i widze ze sie nie opieprzają.

  •  

   @brodatylarry: Tylko że tron nie utrzyma się sam. Skończy im się budżet i nie będzie usług. Powtarzam, tron to nie firma która świadczy usługę na za którą ludzie płacą i skąd ma zyski. FB, google żyją z reklam :D
   Ty naprawdę myślisz że na blockchainie da się postawić klon wydajnego FB? Niby jak? Kto utrzyma petabajty dancyh i będzie opłacało tysiące wydajnych serwerów? Tak się nie da...

   Identycznie jest z DLIVE - wiesz co to? A ta ściema że youtube odporny na cenzurę oparty na blockchainie i steemie. ODPORNY NA CENZURĘ :D

   Wiesz jak to działa? No że delegaci którzy są wynagradzani inflcyjnymi steemami (dpos - takie kopanie tego shita) mają normalne serwery do obsługi steema i dtube. Problem w tym że to bardzo drogie...
   Wiesz co się dzieje? Filmiki zależnie od oglądalności w większości są kasowane do miesiąca czasu :D

   Nasz @fervi z tagów nagrał kiedyś o tym filmik. Tyle z rewolucji na tronie i innych krypto. Sorry ale kryptowaluty nie są do takich celów i nie mogą tak funkcjonować. To ekonomicznie niemożliwe. To zwykła ściema marketingowa.

   Filmik @fervi o odpornym na cenzurę ale nie na brak miejsca na dyskach DTUBE :D
   W sumie to zawołam do tego filmiku @devones i @cryptoqueen_pl bo fajny, pokazuje prawdę o tych projektach :D

   źródło: youtube.com

   +: brodatylarry, KotPrezesa1
  •  
   brodatylarry

   0

   @cyberpunkbtc o dlive słyszałem że to syf, ludzie sporo narzekali po tym jak się tam przenieśli "w poszukiwaniu wolności".
   Co do Trona, wcale nie mówię o sieci z której będą korzystały miliardy, tylko o takiej, która będzie służyć max kilku milionom ludzi, ot zabawka dla fanatyków. Wiadomo, że osiągnięcie "internetu V2" jest niemożliwe bez solidnej współpracy z firmami do przechowywania danych.
   Może z czasem nawiążą jakieś partnerstwa i zrobią coś faktycznie przydatnego.
   Ja liczę na Trona, lisk już zjebał, EOS tak samo wiec to jeden z najlepszych obecnie TOKENOW.

   Myślę że ta branża jest po prostu za mała żeby był w niej, póki co, tylko jeden sensowny i działający projekt, wiadomo o kim mowa.

  •  

   bez solidnej współpracy z firmami do przechowywania danych.

   @brodatylarry: Tu jest problem, bo obsługa takich serwisów jest bardzo kosztowna. Oficjalne partnerstwo, serwery to centralizacja czyli znów kontrola :/

   Wiesz, ja naprawdę bardzo bym chciał, ale jak to osiągnąć? Jedyny sposób jaki widzę to niestety ale żeby ktoś to utrzymywał użytkownik musiałoby płacić. Nie ma innej opcji. Wtedy można budować coś zdecentralizowanego i ludzie mogli by stawiać tego nody, ale musieliby być za to wynagradzani w jakiś sposób.

   Takie FB czy cokolwiek innego pozornie jest za darmo. Utrzymuje się bo sprzedaje ci reklamę, ma o tobie cenne dane. W tronie tym nie zapłacisz za obsługę sieci. Jeżeli chcesz zdecentralizowanego internetu to niestety ale nikt charytatywnie ci go nie utrzyma dopłacając do tego. Musiałbyś wyjąć pieniądze z sakwy i rzucić... :/

   Widzisz inne rozwiązanie?

   +: brodatylarry
  •  
   brodatylarry

   0

   @cyberpunkbtc nie, liczę że coś wymyśla.

  •  

   @brodatylarry: @cyberpunkbtc:
   Dlive to w sumie pierwszy ciekawy Steemowy przekręt. W sensie brali hajs, który otrzymywali od Steemit Inc (Neda - twórcy Sztima), a w międzyczasie pracowali nad przeniesieniem usługi na ten blockchain LINO czy coś

   Dtube to w ogóle porażka, ale wreszcie!! wpadli na pomysł, by zrobić aplikacje, by ludzie mogli w łatwy sposób hostować swoje filmy. WOW. No, ale też robią ICO

   W ogóle Steem to ciekawy temat, bo chyba wszystko co się da to podkupuje TRON i ARK xD

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   wpadli na pomysł, by zrobić aplikacje, by ludzie mogli w łatwy sposób hostować swoje filmy.

   @fervi: Aaa czyli teraz jak wrzucę swój film to muszę sam na swoim kompie go udostępniać ludziom? :D

   @devones: Co nieco o tym wiem. Mam na steemie konto :P
   Dla mnie kazdy sytem DPoS z załozenia to rak. Od pocztku projektu grupka trzymająca władzę głosująca sam na siebie, kupująca głosy i zarabiająca na nich z "kopanych" tokenów. DEMOKRACJA tak fajnie brzmi :D

   Steem jest oparty na botach i głosowaniu wzajemnie na siebie. Ciągnięciu hajsu do puki się da z darmowych coinów.

   O tym youtuberze nawet nie wspominaj. Słyszałem i żenujące. Założę się że jego filmiki nie będą usuwane ale musieli mu delegaci sporo zapłacić za to. Przecież nie zrobił tego charytatywnie. Poza tym sam niedawno odpalałem jakiś filmik na tym DTUBE. Żenujące to jest. Musiałem stronę odświeżyć kilka razy żeby zaczęło odtwarzać filmik a prędkość byłą tak niska że nie nadążało z buforowaniem.

   Założę się że ten youtuber nie oleje YouTube i do niego wróci, to chwilowa akcja. On zarabia miliony z YT. Pewnie od delegatów dostał cos za tą akcje, również jego filmiki będą wieloryby głosami opłacać. Chcą ten dtube wypromować. Akcja się skończy a on wróci na YT ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   Aaa czyli teraz jak wrzucę swój film to muszę sam na swoim kompie go udostępniać ludziom? :D

   @cyberpunkbtc: W założeniach tak powinno być, w sensie, że każdy użytkowników ma node i udostępnia innych filmy. Coś jak Torrent. Tylko dotychczas było tak, że "macie sobie wygooglować jak to zrobić".

   Nie zeskalują tego, ale hajs styka. Przynajmniej przez jakiś czas

  •  

   @fervi: @brodatylarry: @devones: Ooo, co do centralizacji itd. to warto wspomnieć o ciekawej akcji na steemie i jego "cenzurze". Jakis czas temu było głośno o grupce hakeó któa wykradła gigabajty danych z jakiejś kancelarii prawnej. Twierdzą że maja tam wiele ciekawych info. Udostępnili ludziom archiwa, ale zaszyfrowane kilkukrotnie. Zbierali od ludzi BTC i za założona sumę dawali kolejne klucze do odszyfrowywania zawartości coraz większej ilości danych.

   No i najlepsze. Oni mieli konta na twietterze i innych social mediach. Oczywiście konta tam zostawały usuwane. WIęc posłużyli się blockchainem - zdecentralizowanym steem. Co się stało? Faktycznie, ich treści nie mogą zostać usunięte, bo wpisy (sam tekst) jest na blockchainie, ale do przeglądania tego blockchaina służą różne "eksplorery", "interfejsy". Najpoularniejszym z nich jest steemit.com Z niego najwięcej ludzi korzysta. No, ale steemit to normalna firma, mająca normalen serery, stronę internetową, pracowników, sidibę. Co zrobiono? Nakazano im ocenzurować konto tego hakerka :D Jak wchodzisz na steemit to konto nie jest widoczne. Oczywiście wpisy i konto istnieją na blockchainie. Również nadal można je odczytywać za pośrednictwem innych interfejsów, stron. Np. busy itp.
   Tyle tylko że steemit jest najpopularniejszy a na dodatek ten hakerek wszędzie publikował link do swojego konta do steemit. Cieszył się jeszcze że szach mat, korzysta z blockchaina i tu go nie ocenzurują. Gdy dziś ktoś kliknie w ten link do jego konta na steemicie to nic nie zobaczy :D Brak konta...

   @brodatylarry: Tyle z decentralizacji na blockchainie. Budujmy wolny FB na tym :D

   +: brodatylarry, KotPrezesa1
  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @fervi: Chłopie. Sprawdź sam ile zaciągasz miesięcznie z YouTube terabajtów i tak wielu użytkowników. Podziel t. Średnio każdy musiałby wysyłać tyle co ogląda. Już to widzę jak ludzie trzymajanody 24h na dobę i obsługują ruch terabajtów danych...

   Ważne żeby przeciągnąc to gówno jak najdłużej żeby wyssać ile się da coinów i je sprzedać.

  •  

   @devones: @cyberpunkbtc: Ja wspomnę, że nie wszystko można nawet z busy obejrzeć, trzeba bezpośrednio z blockchaina (eSteem Surfer).

   Bardzo ciekawy jest temat WeKu, czyli forka Steem, ale tam nie mówili nic o decentralizacji - sami kontrolują, mają moderatorów. Jeden kolega zaczął ich spamować, to bez problemu (jak znaleźli funkcje) wycięli jego requesty (są odrzucane). I teraz pytanie czy na Steem nie może być podobnie

   ___

   Co do Dtube - masz rację. Co do coinów możliwe. Wiesz, można być wściekłym na Dlive i Lino. Ale zrobili coś ciekawego, jako pierwsi opuścili platformę. Teraz kazdy projekt (przesadzam lekko) ma wsparcie Tron lub ARK. Nie przeszkadza to naturalnie w tym, że dostają też hajs od Steem.

   Jeśli dobrze pamiętasz DGameShop (z Bitcoinem) to może też pamiętasz, że ma obsługę ARK. Nie dostałem od nich dużo pieniędzy, z 200 dolarów (i na Bitki XD) - ale to więcej niż na Steem w rok zarobiłem xd To jest przerażające, że w sumie Steem ma w dupie ludzi i nawet za grosze podkupują projekty.

   Chociaż niektórzy twierdzą, że Steem właśnie się zaczyna rozwijać, bo ciekawe projekty wychodzą :P

   +: brodatylarry
  •  

   @devones dlaczego usunęłaś wpisy? Dobre były, czytam właśnie ten reddit

  •  

   Ja wspomnę, że nie wszystko można nawet z busy obejrzeć, trzeba bezpośrednio z blockchaina (eSteem Surfer).

   To coś więcej było już cenzurowane? Jakieś przykłady?

   @fervi:

   Jeden kolega zaczął ich spamować, to bez problemu (jak znaleźli funkcje) wycięli jego requesty (są odrzucane). I teraz pytanie czy na Steem nie może być podobnie

   Ciekawe ;)

   Jeśli mają moderację to jaki sens ma ta platforma?

  •  

   @cyberpunkbtc: Zrzucanie tokenów. Ktoś kiedyś powiedział, że ten coin jest warty 20 centów (jak Steem był warty 1USD) i rozpoczęła się eurofia i czekanie aż wejdą na giełdę. Wszyscy napisali setki tekstów by mieć tokeny na wejście na giełdę.

   Nie wnikam w logikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)