Wpis z mikrobloga

@Korczaszko: Chodzi mi o sens gry. Niedzielni gracze może i sobie pograją ale na dłuższą mete nie ma to sensu.
Na Globalu nie ma sensu robić klasowego EQ, nie ma sensu bić się o bossy i drop z nich, codziennie nowa alchemai i nowe bonusy, ciśniecie ludzi zeby kupili IS i wiele wiele więcej.
Botów cała masa bo GM to wolontariat, w kilka dni całą siatką można zrobic tyle ile przecietny
@arabkostek: jakie nowe bonusy xD? Jest sens robić klasowe, bierzesz co ci wpadnie z tych zmianek, bo ich jest naprawde mało. Jedynym problemem są boty i brak sensownego zarobku dla niższych leveli, odkąd zablokowali handel odłamkami.

P.S nie każdy musi dobić 120lvl i mieć perf eq, bo na pl'u zawsze było trudno i trzeba się z tym liczyć
@Korczaszko: Tu już wyogólniłem z tymi bonusami. Chodziło mi o zmiany jako tako, ładujesz tony kasy w EQ i za chwile staje sie nie aktualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki jest sens robic klasowke? Gdzie to wykorzystasz, na wojnie gildii? xD
@arabkostek: możesz się pobić w m1 xD, albo być mocniejszym przeciwko jakiemuś typowi który cie wkurza. Przeciez nikt ci nie każe robić kolejnego eq, jedyne co teraz dodali takiego to chyba alchemia mityczna, na reszte itemow ludzie nie narzekaja
@Korczaszko: No to juz bardziej takie 4fun ale jesli dodali te mityczna to guuuurwa, to znow skok na piniondz biorac pod uwage ze legendy sie ciezko robi.
O takie szczególiki mi chodzi, niby żyje ale nic nie przemawia za graniem tam