Wpis z mikrobloga

@opinel: ewentualnie przechodź drugi raz wiedzmina 3, zapomniałeś pewnie i tak większość bo contentu jest w cholerę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja 3x Ukończyłem z wszystkimi pobocznymi Wieśka 3 i wszystkie nie pamietałem wiec bylo trochę czuć jak bym to na nowo odkrywał.
Wiedźmina 1 i 2 można przejść też poraz kolejny kilka ścieżek jest które całkowicie zmieniają fabułę
@lyman11: Zrobiłem dwukrotnie trójkę. Za drugim razem starałem się robić wszystko łącznie z odkrywaniem wszystkich pytajników. Ale fakt - bardzo możliwe, że sporo questów na które natyka się na drodze mogło mi uciec.

Kusi mnie trochę, żeby od nowa grać od jedynki, tylko wybierać przeciwne opcje dialogowe. Swoją droga jedynka była naprawdę świetna. Jedynie dwójką się zawiodłem odrobinę.

@CorKalom:
Właśnie. Serial mi jeszcze został ( ͡° ͜ʖ ͡
@lyman11: Serce i Wino chyba najlepsze z tego wszystkiego. Ale pewnie dlatego, że jestem świeżo po ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W 2 irytowały mnie te drobiazgi typu brak możliwości zorientowania minimapy na północ, czy w ogóle jej wskazania etc. Dopiero od połowy Kaedwen (poszedłem za Roche) się wkręciłem.