Gorące dyskusje ostatnie 12h

Podobno ktoś ma znowu strajkować po świętach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #heheszki #bekazlewactwa

odpowiedzi (24)

Jajeczka zjedzone?! To czas na małe #rozdajo . Jako, że długi czas nie rozdawaliśmy kluczy do gier, dzisiaj mamy do rozdania #fifa19 klucz #origin . Losowanie jak zawsze z wykorzystaniem #mirkorandom dla WSZYSTKICH plusujących (niech zielonki mają święto!). Plusować możecie do 24! Rozwiązanie konkursu jutro.

Dodatkowo specjalnie na świąteczne dni przygotowaliśmy rabat na wszystkie gry w naszym sklepie! 5% rabatu na WSZYSTKO w sklepie redgame.pl z kodem rabatowym „WEEKEND”.

#cebuladeals #gry #pcmasterrace #steam #origin #easports #fifa #fifa19 #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (21)

#policja #mandat #prawojazdy

Mirabelki i mirki. Dziś w nocy straciłem prawo jazdy na 3 miesiące (123 w zabudowanym, wykroczenie).
    Jest jakaś szansa odzyskać prawko szybciej?
    I czy sama sytuacja jest ok od strony policyjnej:
    4 pasy (2, barierki,2) Oni stali i po stronie w kierunku X, ja jechałem w kierunku Y - czyli pstryknęli mi foto dupy. Gonili jeszcze z dobre 5km. Czy takie coś ma prawo bytu? (Oczywiście pan policjant mi pokazał samą prędkość na suszarce, mówiąc że jest film i będzie do obejrzenia w sądzie... tutaj spanikowałem dlatego w sumie nie mając żadnych dowodów na mnie i tak przyjąłem mandat) pokaż całość

odpowiedzi (135)