Wpis z mikrobloga

Przeczytałem drugą część wywiadu z Bońkiem w PS. Co za bełkot, takich bzdur dawno nie czytałem. I ktoś taki stoi na czele polskiego futbolu. Normalny dziennikarz to wyjaśniłby rudego w 5 min. No, ale wiadomo, prezeseiro jest nietykalny i może popieprzyć co chce. Ciężka lektura.

Dla masochistów:
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/przeswietlenie-olkowicza/zbigniew-boniek-trenerzy-z-zagranicy-sa-lepsi-nieprawda-druga-czesc-wywiadu/zqeepyk?utm_source=www.przegladsportowy.pl_viasg_przegladsportowy_viasg&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

#pilkanozna #reprezentacja #boniek
źródło: comment_jUoebi3ruYKCo2ZQlpRs9NUXPcROiI7S.jpg
  • 3
@pusiarozpruwacz: Ja #!$%@? doszedłem jakoś do 1/3 i żenadometr #!$%@?ło poza skalę. Zadajesz typowi normalne pytanie, a on od razu przechodzi w tryb pasywno-agresywny i rzuca jakimiś banałami.

Wydaje mi się, że za tym kryją się puste słowa. Wiedza polskiego trenera jest podobna do portugalskiego, bo programy dydaktyczne są takie same.


Co za #!$%@? bzdury, właśnie dlatego Portugalczycy mają takich trenerów jak Mourinho, Jardim, Santo, Marco Silva, Santos czy Queiroz. Ilu