Gorące dyskusje ostatnie 12h

Parafianie napisali do księdza donos na dyrektorkę szkoły podstawowej, której syn jest gejem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
    W liście min.:

Czy Ksiądz Kanonik wie, kto jest dyrektorem szkoły podstawowej w Błaszkach. Niedawno nasze dzieci, jak to w wakacje bywa, bawiły się i szukały ciekawostek w Internecie. Natrafiły na zdjęcia, gdzie dyrektorka Sulwińska ze swoją rodziną świętowała na paradzie równości w Poznaniu".

"To okropne. Jak mamy wytłumaczyć naszym dzieciom to zło, jeśli dyrektorka popiera i reklamuje LGBT+"

"Tolerujemy ich, ale nie pozwolimy, by grupy finansowane przez Sorosa mówiły nam, jak mamy żyć i wychowywać nasze dzieci. Niestety zaraza LGBT+ dotarła już do Błaszek"

Ksiądz poinformował kobietę o sprawie osobiście, jak sama przyznała:

To była miła rozmowa. Nie naskoczył na mnie. Nie był oburzony, że mój syn jest gejem. Po prostu pokazał mi ten donos, żebym o nim wiedziała. Odpowiedziałam, że mój syn jest dorosły, a to, że jest gejem, nie sprawia, że się go wyrzeknę.

Warto dodać że niedługo w Błaszkach odbędzie się konkurs na dyrektora szkoły:

Być może powodem wysłania tego donosu jest zbliżający się konkurs na stanowisko dyrektora szkoły. W tej chwili pełnię obowiązki dyrektora, ale jesienią ma być przeprowadzony konkurs. Mogę się tylko domyślać, że takimi metodami ktoś będzie chciał naciskać na burmistrza

https://www.wykop.pl/link/5101553/donos-na-dyrektorke-szkoly-bo-ma-syna-geja/

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #homoseksualizm #lgbt #szkola
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

Lewandowski z wolnego, Schalke - Bayern 0:2
    #golgif #mecz #golgifpl #bayernmonachium

odpowiedzi (17)

Naczelny dzik Polski, Pan Piłkarz Robert Lewandowski z hattrickiem, Schalke - Bayern 0:3
    #golgif #mecz #golgifpl #bayernmonachium

odpowiedzi (37)