Wpis z mikrobloga

Goebbels byłby dumny. Fakty TVN zrobiły reportaż o zarejestrowanych komitetach w wyborach do PE. Podały także te zgłoszone, ale jeszcze nie zarejestrowane. Wg nich zarejestrowano 5 ogólnopolskich komitetów, a zgłoszono jeszcze 9. Większość z nich przedstawiono w krótkim wideo. Zagadka: kogo pominięto? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ciekawe mówimy o komitecie już zarejestrowanym i to jako 3-cie ugrupowanie tuż za KE i PiSem...

Fakty są takie, że zarejestrowano 6 ogólnopolskich komitetów oraz pozostało jeszcze 9 zgłoszonych bez rejestracji. Nawet prywatna stacja nie może w informacjach dotyczących wyborów kłamać. Mam nadzieję, że będzie pozew w trybie wyborczym. W wynikach też wykreślą wynik Konfederacji? xD

#konfederacja #korwin #braun #liroy #narodowcy #afera #polityka #bekazlewactwa #manipulacja
źródło: comment_9UDjUwLw8eBXIOA1dz90EojSznj4AABF.jpg
  • 15
@wojtas_mks @PanFizyk Jak to szło? Najpierw się z Ciebie śmieją, potem ignorują, a na końcu z Tobą walczą -potem wygrywasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Programują gojów, konfederacja jako jedyna partia otwarcie mówi o walce z urojenymi rozczeniami żydowskimi ustawy 447 JUST jak Michalkiewicz podaje (nie wiem czy nazwiska nie przekręciłem) w chwili wyborów wszelkie informacje o tym będą utajnione, a po wyborach obudzimy się w zupełnie nowym kraju.