Wpis z mikrobloga

Oto kary za trzecią rundę Kajman GT4 Series by Motorsport Capsule @ Grobnik:

PRO:
Shalky - 1PK
Reto - 1PK
Piotr Włodarczyk - 6PK
Lucjan Próchnica - 4PK
Mateusz Mazurek - 4PK
fenixtreme - 2PK
kj5d - 3PK
Manux - 2PK
Robertus - 2PK
V.GEDVILAS - 2PK

SEMI:
Nakon - 10PK
Smakowy - 7PK
Sqrubby - DQ
kimsix - 4PK
Zadra - 4PK
Fifa - 5PK
Heblo - 1PK
Kucma19 - 2PK
Rytis Rinkevcius - 6PK
DRN - 3PK
Baster - 4PK
Takieklocki - 2PK
Leonamis - 6PK
Inco - 6PK
MrFloyd - 1PK
Wolf24h - 1PK
Qcor - 1PK

AM:
Bryckiet - DQ
Mozadron - DQ
Tarec - 2PK

PK łącznie:
ADAM - 3PK
Alf - 3PK
B22i - 1PK
Baster - 4PK
BATES911 - 2PK
BEKU - 1PK
BRYCKIET - 5PK
Cabajo - 1PK
DARIO FUNT - 3PK
Darsoon - 7PK
DawidK221 - 3PK
DRN - 3PK
DVO - 1PK
ERACNY - 1PK
fenixtreme - 2PK
FIFA - 9PK (ZAKAZ STARTU W QUAL @ Road Atlanta)
galant - 5PK
GINTARAS ST - 12PK (Kara odbyta)
HAREK312 - 3PK
Heblo - 1PK
Inco - 6PK (ZAKAZ STARTU W QUAL @ Road Atlanta)
KIMIZ - 1PK
kimsix - 4PK
kj5d - 3PK
KOWALLO - 5PK
KREYZILOCK - 1PK
Leonamis - 6PK (ZAKAZ STARTU W QUAL @ Road Atlanta)
Lucjan Próchnica - 4PK
LUKA - 4PK
M1K0_CTRL - 4PK
Manux - 2PK
Mateusz Mazurek - 4PK
MIREKZNAZWISKA - 1PK
MRBWOAH - 2PK
NAKON - 16PK (DQ RACE 4 Road Atlanta)
NEVILX - 2PK
Piotr Włodarczyk - 6PK (ZAKAZ STARTU W QUAL @ Road Atlanta)
renXAH - 2PK
RETO - 3PK
ROBERTUS - 3PK
RYTIS RINKEVICIUS - 13PK (DQ RACE 4 Road Atlanta)
Smakowy - 7PK (ZAKAZ STARTU W QUAL @ Road Atlanta)
Shalky - 1PK
SUPR4 - 6PK (ZAKAZ STARTU W QUAL @ Road Atlanta)
SZYMID - 17PK (Kara odbyta)
Takieklocki - 2PK
Tarec - 5PK
Tudziek - 1PK
TYPOWYJANUSZ - 1PK
V.GEDVILAS - 5PK
VESTARR - 1PK
VINTAGE - 1PK
Y4AP4N - 16PK
ZADRA - 10PK
ZAF3RO - 5PK
MrFloyd - 1PK
Wolf24h - 1PK
Qcor - 1PK

--------------------------------------------------------------------
Ewentualne odwołania odnośnie kar prosimy składać w komentarzach poniżej z wyraźnym zaznaczeniem prośby o ponowne rozpatrzenie sytuacji i swojej argumentacji.

arkusz szczegółowy - KLIK
--------------------------------------------------------------------
#acleague
Pobierz ACLeague - Oto kary za trzecią rundę Kajman GT4 Series by Motorsport Capsule @ Grobni...
źródło: comment_d3RHFmDMdpuDoTb1gZ5l7UkTVBrLLjdf.jpg
  • 7
@ACLeague: Witam serdecznie, chciałbym odwołać się od decyzji sędziów nadanej na mnie za sytuację w drugim wyścigu (czas 3:10). Uważam że sytuacja powinna zostać rozpatrzona jako RI. Misiu rally będąc po mojej lewej stronie zjeżdża na prawo, chcąc uniknąć kolizji z nim odbijam do prawej jednakże znajduje się tam już almclox, którego nieszczęśliwie uderzam. W wyniku czego tracę przyczepność i wpadam w poślizg. Szczęśliwie almclox jak i misiu rally jadą dalej.
@ACLeague
Witam serdecznie, chciałbym odnieść się do incydentu w drugim wyścigu (czas 15:50) gdzie dochodzi do kontaktu miedzy mną (DRN) a smakowym. Uważam iż decyzja podjęta przez sędziów jest niesłuszna. Widząc błąd smakowego na wyjściu z zakrętu podjąłem się manewru wyprzedzenia go. Praktycznie na wyjściu z zakrętu smakowy stara się zacieśniać zakręt po czym uderza w bok mojego pojazdu. Proszę aby sędziowie sprawdzili perspektywę z kokpitu w moim pojeździe, ewidentnie widać że
@ACLeague: Piszę w imieniu kierowcy Vaidotas Ge

"I don't agree with given penalty, In the situation I was involved in with Hitmanson, it was he that lost control in the corner due to jump and drove onto my line, that ended im me losing control and hitting him and Piotr Włodarczyk at the corner exit."

Ze swojej strony, pan Litwin obrał linię która była wolna po lewej Hitmansona, a Hitmanson z
@ACLeague: Moje 2 punkty po kontakcie z M1k0_ctrl to jakaś kpina. Chłop zrobił uślizg na zakręcie #1, więc próbował się uratować przy wejściu w zakręt #2 dosłownie taranując mnie gdy był wyprzedzany, ale to ja dostaję punkty, bo nie dałem się zepchnąć?
I gdzie w ogóle jest moje zgłoszenie tego zdarzenia?

Proszę to rozpatrzyć jeszcze raz, bo albo pomieszały wam się rubryki, albo sędzia się czegoś opił.
Piszę jako Kimsix, proszę o ponowne rozpatrzenie sytuacji z wyścigu pierwszego czas 00:30:40, jadę swoim torem jazdy a Zadra najeżdża na mnie z prawej strony zahaczając i wpadając w poślizg. Druga sytuacja z wyścigu drugiego czas 03:39 jadę daleko z przodu ponownie swoim torem jazdy, Zazdra mocno spoznia hamowanie i uderza we mnie. Moim zdaniem są to ewidentne błędy ze strony Zazdry a nie mojej.
Proszę o ponowne rozpatrzenie sytuacji:

(26) 7:40 vs Plupi -> dość brawurowa jazda i próba wyprzedzania za wszelką cenę w trudnym technicznie miejscu. Wcześniej w tej sytuacji zajechał drogę Basterowi więc, jak widać miał nieco szersze ambicje.

(32) 5:48 vs Baster -> proszę zwrócić uwagę że to Baster uderza w mój samochód na wysokości tylnego koła. Ruch kierownicy w lewo między 5:45/46 - ten odcinek toru pokonuje się optymalnie ścinając do wewnętrznej.
Pobierz Z4dr4 - Proszę o ponowne rozpatrzenie sytuacji:

(26) 7:40 vs Plupi -> dość brawuro...
źródło: comment_1YLzsbB5k59bmCYLwL9FXKGpASbOTHBY.jpg