Wpis z mikrobloga

@Muodyhuopiec1919: Spójrz na siebie w trzeciej osobie z punktu widzenia obiektywnego obserwatora. Możesz się posmucić trochę, ale to Ci #!$%@? w niczym nie pomoże.To jest żałosne. Prawda jest taka że jesteś sam tak jak każdy na tej ziemi. Gdybyś umarł to najwyżej najbliższa rodzina uroni łezkę a po tygodniu wszystko wróci do normy, jakbyś nigdy się nie urodził.
Najlepsze co możesz zrobić to #!$%@?ć się i zacząć ostro #!$%@?ć. Rozwijaj się,
@Muodyhuopiec1919: Jak to nie? Choćby przy podchodzeniu do dziewczyn, im więcej razy to robiłem tym byłem bardziej peny siebie, dowiedziałem się że jednaj jestem dosyć przystojny. Zmieniło to moje postrzeganie siebie. Stałem się bardziej pewny siebie i otwarty na ludzi. A wszystko zaczęło się od działania.
@kanapka_z_keczapem: za mną sporo dziewczynyn się oglądało co nie zmienia faktu że jestem nudny. Już pierwszego dnia w przedszkolu bałem się do innych podchodzić. Rodzice mnie tak zniszczyli że nie mam empatii.
Kilka lat pisałem z różowymi i z nikim się nie spotkałem. Zdarzało się że same zagadywały w szkole. Ja odpowiadałem w nudny sposób i odpuszczały.
Jak się nie ma koleżanek to dziewczyny też się nie będzie miało.
Nigdy jej
@Muodyhuopiec1919: Co to znaczy że nie masz empatii jeśli można spytać? Diagnozujesz się jako socjopata? Też kiedyś nie wiedziałem o czym gadać z dziewczynami a teraz już wiem. To po prostu można wyćwiczyć. Na pewno coś Cię interesuje, spotkały Cię jakieś ciekawe sytuację w przeciągu całego życia. Masz pewnie jakieś zdanie na różnorakie tematy itp
Kobiety interesują bardzo relacje międzyludzkie, więc jeśli miałeś jakąś historie masz na ten temat jakieś zdanie,
@Muodyhuopiec1919: W sumie gdy jakieś obce dziecko płacze, czy człowiek z którym nie mam silnej relacji przeżywa trudne chwile też mam to w dupie, chyba jak każdy. Jak Adamowicz został zamordowany nie było mi go żal bo nie miałem z nim żadnych relacji osobistych.
Pytanie brzmi, czy kiedy wczujesz się w jakiś film potrafisz odczuwać smutek? Albo gdy komuś z Twoich bliskich z kim jesteś związany emocjonalnie dzieje się krzywda potrafisz