•  

Wiem, że życie to nie FM czy FIFA ale ta drużyna musi przejść ogromną rewolucję.
    - pozbyć się graczy, którzy tu nigdy nie powinni być, albo już nie grają i nie będą grać na dobrym poziomie: Young, Jones, Darmian, Rojo, Matić, Sanchez, Mata, może Scott i Perreira, Fred (czy to na pewno poziom #united?)
    - dać odejść zawodnikom, jeśli nie chcą tu być. Jeśli Pogba chce odejść, proszę bardzo - 150-200 mln i do Realu, jeśli De Gea nie chce nowego kontraktu - z bólem serca ale 70-100 mln i droga wolna. Nikt nie jest większy od klubu i jeśli ktoś nie chce już być w United to Ole nic z niego nie wyciągnie
    - jakie transfery do klubu? Jest wielu ciekawych młodych graczy na rynku, niektórzy to pewnie marzenia ściętej głowy, ale potrzebujemy młodych, głodnych trofeów graczy. Gdybyśmy byli w stanie kupić chociaż 2-3 z nich byłoby świetnie: Sancho, Lozano, De Ligt - chociaż dla niego to byłby ogromny krok w tył, Wan-Bissaka, może Declan Rice, Nicolas Pepe, Bruno Fernandes, Felix itd. Z "ukształtowanymi" graczami nie szło nam za dobrze (Di Maria, Falcao, Matić, Sanchez) i mam nadzieję, że Ed nie wymyśli nam transferów pokroju Bale czy Krossa.
    Rywalizacja na rynku będzie pewnie jeszcze większa niż zwykle, Real w budowie, Chelsea w budowie, City jak zwykle będzie jeszcze bardziej rozwijać skład, PSG po kolejnej 1/8 będzie się zbroić, Lpool będzie chciał rozwijać skład, jest jeszcze Juve, Barca, Arsenal i wiele innych klubów chętnych na graczy powyżej.
    - kolejną sprawą jest mit wprowadzania młodzieży. Czy z Barceloną, Wolves, Watfordem Grenwood zagrałby gorzej niż Martial, Lingard czy Rashford? Kiedy jest dobra szansa na granie młodzieżą? Teraz czekają nas mecze o być albo nie być, na początku przyszłego sezonu będziemy grać o dobry start w lidze. Zawsze znajdzie się wymówka dlaczego młodzież nie gra. Dobrego czasu na granie młodymi nigdy się nie znajdzie, a szczerze to wolę zobaczyć Dalota robiącego błędy, bo wiem, że on jest w stanie czegoś się z nich nauczyć w przeciwieństwie do 34-letniego Janga.