•  

Wiem, że życie to nie FM czy FIFA ale ta drużyna musi przejść ogromną rewolucję.
    - pozbyć się graczy, którzy tu nigdy nie powinni być, albo już nie grają i nie będą grać na dobrym poziomie: Young, Jones, Darmian, Rojo, Matić, Sanchez, Mata, może Scott i Perreira, Fred (czy to na pewno poziom #united?)
    - dać odejść zawodnikom, jeśli nie chcą tu być. Jeśli Pogba chce odejść, proszę bardzo - 150-200 mln i do Realu, jeśli De Gea nie chce nowego kontraktu - z bólem serca ale 70-100 mln i droga wolna. Nikt nie jest większy od klubu i jeśli ktoś nie chce już być w United to Ole nic z niego nie wyciągnie
    - jakie transfery do klubu? Jest wielu ciekawych młodych graczy na rynku, niektórzy to pewnie marzenia ściętej głowy, ale potrzebujemy młodych, głodnych trofeów graczy. Gdybyśmy byli w stanie kupić chociaż 2-3 z nich byłoby świetnie: Sancho, Lozano, De Ligt - chociaż dla niego to byłby ogromny krok w tył, Wan-Bissaka, może Declan Rice, Nicolas Pepe, Bruno Fernandes, Felix itd. Z "ukształtowanymi" graczami nie szło nam za dobrze (Di Maria, Falcao, Matić, Sanchez) i mam nadzieję, że Ed nie wymyśli nam transferów pokroju Bale czy Krossa.
    Rywalizacja na rynku będzie pewnie jeszcze większa niż zwykle, Real w budowie, Chelsea w budowie, City jak zwykle będzie jeszcze bardziej rozwijać skład, PSG po kolejnej 1/8 będzie się zbroić, Lpool będzie chciał rozwijać skład, jest jeszcze Juve, Barca, Arsenal i wiele innych klubów chętnych na graczy powyżej.
    - kolejną sprawą jest mit wprowadzania młodzieży. Czy z Barceloną, Wolves, Watfordem Grenwood zagrałby gorzej niż Martial, Lingard czy Rashford? Kiedy jest dobra szansa na granie młodzieżą? Teraz czekają nas mecze o być albo nie być, na początku przyszłego sezonu będziemy grać o dobry start w lidze. Zawsze znajdzie się wymówka dlaczego młodzież nie gra. Dobrego czasu na granie młodymi nigdy się nie znajdzie, a szczerze to wolę zobaczyć Dalota robiącego błędy, bo wiem, że on jest w stanie czegoś się z nich nauczyć w przeciwieństwie do 34-letniego Janga.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Już 4 jebnięcia dzisiaj a dopiero 8:30 xD
    Teraz - 33 w stronę sępolna xDDDDDDD
    15min temu - 16 w stronę Zoo awaria na klinikach. Tramwaje stoją do pl. Grunwaldzkiego
    1h temu - 10 padła na dominikańskim w stronę Leśnicy
    1,5h temu - 3 z księża małego do JP2 siadło

#wroclaw #mpkwroclaw

odpowiedzi (32)

PC audio to zabawny sport, największym złem dla komputerowego audiofila jest zasilacz. Mimo że we współczesnych konstrukcjach kart muzycznych, odstęp sygnału od szumu wynosi jakieś 120 dB, czyli szum jest absolutnie niesłyszalny, to dla wielu ciągle mało.

Powstają więc różne cudowne akcesoria „filtrujące zasilanie”. Kiedyś pisałem o takim filtrze w slocie pamięci RAM, dziś Mirek @KosmicznaKluska podesłał mi taki filtr do slotu SATA. Wpycha się to między płytę główną a dysk twardy, dzięki czemu nasz dysk otrzymuje „czyste” zasilanie, a zapisane na nim pliki cyfrowe brzmią lepiej. Logiczne, prawda? Co więcej, przy wykorzystaniu tego filtra nie wymagane jest stosowanie kabli SATA. Te kosztują (audiofilskie SATA to koszt około 1500 zł, ale o komputerze do audio napiszę ciut większy tekst).

Jeden z użytkowników tego cacka pisze tak:

Ssd dla systemu operacyjnego jest niezwykle ważny, głównie od niego będzie zależał charakter brzmienia

Ja żyłem w nieświadomości, że to jednak karta muzyczna, ale jak widać – ile rabinów, tyle opinii.

No ale jak to brzmi?

Podczas odsłuchu z filtrem najbardziej zauważalną rzeczą jest szalone wręcz otwarcie sceny dźwiękowej, trochę lepsza separacja instrumentów, w pierwszych dniach testów towarzyszy niewielkie uczucie „zatonięcia” w środku miksu, ale z tego, co widzę, ten aspekt poprawia się wraz z wygrzewaniem filtra i później wydaje się już bardziej naturalny.

Testy odsłuchowe dysków SSD z filtrem zasilania w metodologii porównywania z pamięcią. Czy może być coś bardziej audiofilskiego?

A czy Ty wygrzałeś już swój filtr/swoje kable SATA?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazpodludzi #audiovoodoo
    #tonskladowy – muzyka, śmieszki, najbardziej odpałowe gadżety audiovoodoo
    Zapraszam też do śledzenia mojego Facebooka, gdzie treści pojawiają się częściej.
    pokaż całość

odpowiedzi (64)

Kurwa, co to za gówniana moda w różnych korpo czy innych pseudo-biurowych robotach? Praca od 9, 10, albo i 11, i potem jebanie do 18 czy 19. "Lubimy sobie dłużej pospać ;)".

Czy tylko ja wolę przychodzić na tę 8, 7, a nawet i 6 rano, owszem, wstać wcześniej, ale po 14 mieć już fajrant i życie? Korzystać ze słońca? Wyjść gdzieś w ludzkich godzinach, móc jeszcze coś załatwić na mieście czy w urzędzie? Co to za przyjemność być o 18 w domu? Niby masz czas przed pracą, ale to nie jest czas wolny, bo musisz spoglądać na zegarek i masz w głowie, że dzisiaj do roboty i jebanie do wieczora.

#korposwiat #januszebiznesu #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (135)