Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Studiuje weekendowo. Dzisiaj mieliśmy możliwość zaliczenia w zerowym terminie jednego z przedmiotów. Okazało się że tylko ja się stawiłem(uznałem że może coś ściągnę i będzie 1 przedmiot mniej a jak nie to nic nie tracę xd) więc wykładowca powiedział że skoro się stawiłem to pewnie się nauczyłem i żebym się podpisał tylko i mam 5. Potem miał być wykład a po nim spotkanie organizacyjne na przedmiot który zaczyna nam się w przyszłym roku dopiero więc uznałem że w sumie co mi szkodzi i zostanę. Wykładowca jak zobaczył tylko mnie ja sali to poprosił tylko o numer albumu i powiedział że nie muszę już przychodzić na egzamin bo mam zaliczony i jestem już wolny.

  Moje jest wygranko dzisiaj xd
  #wygryw #studbaza
  pokaż całość

  odpowiedzi (87)

 • avatar

  W mojej rodzinie niedawno miał miejsce pierwszy homoseksualny coming out. Miał on miejsce w wielodzietnej rodzinie ze wsi. Konkretnie - cioci i wujkowi urodziło się pięciu chłopa.

  Pierwsza trójka kuzynów urodziła się chyba w przeciągu 5 lat. Jako dzieciak spędzałem z nimi sporo czasu we wakacje. Generalnie wyrośli na fajnych ludzi. Najstarszy pracuje w policji, ma fajną żonę i trochę chorowitą córeczkę. Młodszy zaręczył sie z 10 lat starszą babką, ale też jest spoko. Trzeci okazał się największą dumą rodziny. Sam pamiętam, że już jako dzieciak wszystko go ciekawiło, interesowało, co wizyta we wakacje to miał inne hobby. W końcu zainteresował się biologią i tak już mu zostało. Jako jedyny z rodzeństwa poszedł na studia i je zdał, a potem został nauczycielem. Bardzo inteligenty, sympatyczny chłopak. Dopiero chyba 7 lat po nim na świat przyszła jeszcze para bliźniaków, która okazała się totalną patologią. Chyba nawet gimnazjum nie skończyli. W ogóle nigdy się nie uczyli, olewali szkołę, ciągle były z nimi kłopoty. Obecnie mają chyba po 20, 21 lat, w ogóle nie pracują, biorą kasę od matki i chleją. Jeden po pijaku raz przejechał swojego psa.

  Pewnie się dobrze domyślacie, że gejem się okazał ten trzeci - najinteligentniejszy. I tak nagle spadł w hierarchii od największej dumy rodziny do największej hańby. Rodzina nie ma problemu z tymi małymi patusami, ale ma z kuzynem - gejem.

  Teraz rodzina miała się spotkać w domu jego rodziców. Całe rodzeństwo miało być + taka ciotka z wujkiem. Kiedy się okazało, że kuzyn gej będzie tam ze swoim partnerem, to nagle wszyscy odwołali przyjazd. Już wcześniej ta ciotka na wieść o tym, że w domu jest ten partner kuzyna, odmówiła wyjścia z samochodu. Jej córka, która zrobiła z kuzyna chrzestnego swojej córki i z którym się uwielbiała, teraz w ogóle go nie chce widzieć na oczy.

  No i powiedzcie mi, że gejom się fajnie żyje w Polsce, skoro w najlepszym przypadku spotyka ich wykluczenie.

  #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (71)

 • avatar

  Pamietam w 2007 jak była zajawa na csa 1.6 a ja miałem chujowego kompa i wtedy na topie było byc w jakims klanie,wiecie co sie działo na moim komputerze xD? Miałem tak chujowe podzespoły że jak był ktos w pobliżu to łapałem lekkiego laga i juz wiedzialem ze ktos za winklem jest XD Na zawodach w mojej szkole przuniosłem własnego kompa zeby wiedziec kto gdzie idzie a w klasie powiedzialem ze jestem przyzwyczajony do myszki i monitora XD Wygralismy wtedy 150zł (xD) Ludzie wysyłali na mnie demka na forum,nagrywali mnie,posadzali o czity,a to tylko był chujowy komputer XD #heheszki #counterstrike #zalesie #przegryw #takbylo #pcmasterrace pokaż całość

  odpowiedzi (22)