Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki taka przestroga dla was. Jezeli bedziecie kiedyś nad wodą to NIGDY ale to PRZENIGDY nie pozwólcie skakać komuś na głowke. Moj brat wczoraj skoczył i dzisiaj się w szpitalu okazało że jest sparaliźowany od pasa w dól...
  Jak juz skoczy i będziecie mysłec źe sie wygłupia albo źe plynie na plecach i ma twarz ponad poziomem wody to reagujcie odrazu. Gdyby nie moj kolega to moj brat by juź nie źył. My serio myslelismy ze in normalnie plywa a jak wylowilismy go to źe udaje nie przytomnego... więc nawet gdyby największy debil jakiego znaciw skoczył do wody to nie lekcewaźcie niczego. Miały być udane urodziny a skonczyło się tym że smigłowiec przyleciał.
  #przestroga #zalesie #alkohol #urazy
  pokaż całość

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  Wezbrana Wisła i jej dopływy na pograniczu województw małopolskiego i świętokrzyskiego. Zdjęcie z dziś (25 maja) porównane ze stanem z 20 kwietnia tego roku.
  Źródło: https://www.facebook.com/polskazsentinela
  #powodz #wisla #ciekawostki

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  no to kolejne ROZDAJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Zapraszam do wzięcia udziału w #rozdajo w którym do wygrania są dwa vouchery na bilety do Multikina, na miejsca VIP i Super VIP. 

  W czwartek zrobiłem identyczne, mirkowi @Niepiotr już kupiłem bilety i odebrał

  Warunki:
  1. zaplusuj wpis
  2. przeczytaj cały wpis

  Skąd mam na to pięniądze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zarejestrowałem się w usłudze Monese dostałem 75 zł za to (15 funtów) ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

  Wy tez możecie te pieniądze uzyskać i sobie nawet wypłacić w bankomacie, przez Prywatną Wiadomość podam kod, który podaje się przy rejestracji. 

  Poniżej instrukcja:

  Monese (konkurencja Revoluta) daje za założenie bezpłatnego konta 15 funtów. Zalet jest wiele do poczytania na ich stronie ale największa jest taka, że otrzymujemy darmową kartę no i te pieniądze jako bonus za rejestrację.

  Kolejność jest taka:
  1. Rejestracja konta, podanie adresu gdzie maja przysłać kartę (mi przysłali po niecałych dwóch dniach, pomimo, że szacowany to był prawie 2tygodnie).
  Ważne by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro) ale wtedy dostaniesz 15 euro, zamiast 15 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu :)
  ważne by podczas rejestracji podać kod który podam przez prywatną wiadomość by nie łamać regulaminu
  2. Aktywacja karty i zasilenie (ja to zrobiłem Revolutem)

  3. Kupienie sobie coś np. batonika w sklepie płacąc kartą Monese
  4. Wpada bonus 15 funtów.

  To specjalna promocja okresowa by przyciągnąć nowych użytkowników, do końca maja trzeba tylko zarejestrować konto i spokojnie czekać na kartę i dostaniecie 15 funtów (specjalnie ich zapytałem ;-)

  PS Obserwowanie mnie podawja szanse na wygraną (fajna opcja na mirkolos :P)

  Aplikacje: Monese: Google Play | Monese AppStore

  ---
  PS Na mój tag #kodyodlubiekiedy wrzucam kody do różnych usług, jesli macie chęć to dołączcie do 700 mirków którzy obserwują :) 
  lub zapiszcie się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. 

  #film #kino
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)