Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kurwa ale akcja xD

Wyszedłem na chwilę na balkon, sąsiadka (starsza kobieta) zawołała mnie z okna, okazało się że siedzi od niedzieli zamknięta w jednym pokoju, bo wypadła jej klamka, nie działa jak ją wkłada i nie może się wydostać z tego pokoju od jebanej niedzieli (ಠ‸ಠ)
    Dla tych co nie ogarniają, mamy wtorek (-‸ლ) Czemu wcześniej nie wzywała pomocy? Nie wiem, pewno #logikarozowychpaskow
    Syn pojechał do pracy do Niemiec, więc kluczy kto inny nie ma jak przywieźć.

Drzwi wejściowe do mieszkania zamknięte, klucze w przedpokoju, jej telefon też.
    Jeden ślusarz nie odbiera, drugiego nie ma w mieście i będzie najszybciej jutro wieczorem.
    Dzwonię do spółdzielni - oni nawet ślusarza nie mają i odsyłają na #112
    Na #policja mówią dzwonić na #strazpozarna a tam mówią, że oni mogą otworzyć drzwi, nie ma problemu, ba, nawet za darmo, ale wypierdolą je z framugą. Między balkonami łazić nie będą - chuj że w miejscowości obok jest jednostka ratownictwa wysokościowego, a pomiędzy balkonem jej i sąsiada z drugiej klatki jest max 0,5 metra xD No ale nie mnie decydować.

Tak więc pani sąsiadka siedzi dalej w pokoju.
    Dzwonię do innych ślusarzy ʕ•ᴥ•ʔ

#pomocy #cozapojebanaakcja #oswiadczenie #niewiemjaktootagowac #dom #patologiazmiasta #truestory #niewiemcorobic
    pokaż całość

odpowiedzi (111)

58/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Baldur’s Gate

Data wydania: Grudzień 1998
    Platformy: PC
    Gatunek: RPG

Opis: Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę ( ͡° ͜ʖ ͡°) och cóż to jest za cudowna gra, wszystkie części są świetne ( ͡° ͜ʖ ͡°) gra nadal bardzo grywalna i nadal chętnie wybierana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
    Metacritic: 8,9
    Gry-online: 8,8

#retrogaming #staregry #gry
    pokaż całość

odpowiedzi (55)

• odpowiedzi (20)